2733
2739
عنوان

خانما کار خونگی پیشنهاد بدین

121 بازدید | 14 پست

خانمای عزیز چیکارا میشه کرد تو خونه که کسب درآمد شه به غیر از آنلاین شاپ اینا.

الان خیلی نیاز دارم واقعا.ولی عقلم به جایی قد نمیده.

ترشی درست کن بفروش 

رب 

رب انار

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به كجاها ميشه فروخت؟ راحت قبول ميكنن يعني؟

همسایه بیشتر ، فک و فامیل 

خوب باشه به هم معرفی میکنن

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
من خودم عروسک می سازم و خیاطی اینا.ولی واقعا بازار کساده. فروش نیست اصلا

خوردنی بیشتر میخرن تا تزیینی 

2740

به نظر من بهترین کار آنلاین، سئو هستش، میتونی کسب و کار خودتو راه بندازی، یا رو سایت کسی کار کنی، آموزشاشم گرون نیست، ولی درآمدش عالیه، این تجربه شخصیه منه بعد 14 سال کارمندی ، الان دارم برای خودم کار میکنم

اینم نمونه کارمه بعد 3 ماه آموزش،  

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نار تی تی