2733
2734

سلام

مامانا من دخترم کلاس سومه،متاسفانه امسال اولین سالیه که مدرسه میره بخاطر کرونا همه ی بچه نمیرفتن، بعد الان که امتحان میگیرن ازش معمولی مینویسه و اشکال داره البته نسبت به اوایل سال خیلی بهتر شده ولی خب باز میشه گفت جز شاگردهای متوسط هست البته در ارتباط نیستم با اولیای دیگه و خبر ندارم بچه های دیگه چطورن، ولی دلم میخواد دخترم زرنگ باشه اشکال باشه جزئی باشه

میشه از تجربیات تون بگین 

اونایی که بچه مدرسه ایی دارن 

زرنگه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اون اصلا مدرسه نرفته فکر کن الان کلاس ا وله بعدشم نمره اصلا ملاک نیست و باید با  بجه ها بیشتر کار بشه که جبران بشه

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2728

باهاش کار کن خدت 

من از دسته بچه ها زرنگ بودم تا از چهارمم ب بعد ک دیگ هدفم از درس میفهمیدم ولی معمولی متوسط بودم قبلش 

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش

دخترت رو با خودش مقایسه کن. اینطوری به خودتون تنش وارد نکنید. بعضی مادرا خیلی تو خونه با بچه ها کار میکنن. پسر منم سومه. اینا از پیش دبستانی خیلی مدرسه نرفتن تازه تو جو امتحان و این چیزا هستن. بهشون فرصت بده.

وقتی ارزش‌ها عوض شوند عوضی ها با ارزش می شوند. (گاندی).
مثلا چقدر درس میخونین، حفظیات رو چطوری یادشون میدین،  یا املا رو چند بار میگین

دختر منم سوم هست شعر پدر بزرگ و والا نمیدونم خودش حفظ کرده بود گفت بخونم برات مامان گفتم بخون دیدم حفظ هست املا هم اصلا بخش بخش نمیگم بهش تند تند میگم چون معلم تو کلاس بخش بخش نمیگه که اما روخوانی زیاد میکنه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740

ابتدایی این چیزا هست نگران نباش عزیزم خودت باهاش تو خونه کار کن باهم درسای حفظیات بخونین ازش پرسش کن  پسر من ۱۴سالشه کلاس نهم خیلی میخونه از کلاس هفتم تا الان معدلش هر سال۲۰ خداروشکر فک کنم شیوه ی درس خوندن پسرم به شما زیاد کمک نکنه‌ چون ابتدایی فرق داره موفق باشه گل دخترت🌹

کسی را جریحه دار نکنید..                                     عذرخواهی نمی تواند تاثیر زخم را از بین ببرد.

من خیلی وقت میذارم برا دخترم الان پنجشنبه جمعه یه سره داشتم باهاشکار میکردم که ۴ تا کلمه رو یاد بگیره کلاس اوله....هنوز امتحان ندادن که بدونم زرنگه یا نه ولی معلمشون میگفت سوالا رو درست جواب میده ولی وقتی توضیح میدم درسو همش حواسش به دوستاش یا وسایلشه....

برای هوش بچه ها شربت امگا ۳ بگیریدم خیلی خوبه قیمتش تقریبا ۳۰۰ تومنه

مطمان باش اگر خدا آرزویی رو میندازه تو دلت،قدرت رسیدنت بهش رو میده💚💪

هروقت امتحان دارن میتونی توبرگه اچاربراش ازنت سوال بنویسی کنارشم نشین براش وقتم تعیین کن مثلانیمساعت املاهم هرروزچندخط ازش بگیرعلومم مثلامیخوادبخونه درس رواول کامل روخونی کنه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم