2737
2734
عنوان

از شیر گرفتن بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 41 پست

اسی تنها راهش اینه دوتا پنبه بذار سر سینه‌ات ازاین نوار چسب مشکی ها هست بزن رو پنبه ها قشنگ بزن که سینه زو بپوشونه بگو لولو شده میترسه دیگه سمتت نمیاد من دخترم ایجوری از شیر گرفتم

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره میدونم منم راه حل واسه از شیر گرفتن خواستم که شبا بهونه نگیره تو خواب

برو یه امام زاده یا حرم اگه اطراف تون است.اوشون رو به علی اصغر امام حسین قسم بده که خودشون مهر شیر مادر رو امون روز از دلش بیرون کنن.همون جا برا اخرین بار شیر بده و اومدی خونه نک ش و اطداف ش رو لاک بزن.یه لاک بدبو بزن .یه نذر کوچولو هم  برا رباب مادر علی اصغر بکن که دیگه کلا مهرش و میلش از دلش بره بیرون.

2728
اسی تنها راهش اینه دوتا پنبه بذار سر سینه‌ات ازاین نوار چسب مشکی ها هست بزن رو پنبه ها قشنگ بزن که س ...

من اینکارو کردم پسرم میومد همشو میکند میگفت اه اه مینداختشون دور و بازم میخورد

2738
چه جونی داری شما من بچم یکسالو 7ماهشه میخام بگیرم از شیر هم خودم خیلی لاغرشدم هم بچم 

من تا قبل از بارداری دوم شیرم خیلی بهش میساخت تپل بود ولی شیر بارداریو خورد هی لاغرتر شد میگن شیر بارداری لاغرش کرده الان چند روزه شیر نمیخوره داره دوباره تپل میشه

چرا؟؟؟

علاقه ای به شیر نداشتن اصلا نمی‌خوردن به زور شیر میدادم 

به پسرم تا دو سالگی شیر می‌دوشیدم و میدادم 

همه میگفتن دیوونه ای!!!

وقتی دو سالش شد گفتم اخیش راحت شدم😧

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌