2737
2739
عنوان

از شیر گرفتن بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 41 پست
من بچه هام اختلاف سنیشون 23 ماهه. دخترمو تا هفته ی 23 شیر دادم البته و بعد گرفتم 19 ماه ونیم شیر خور ...

چجوری از شیر گرفتین من طی روز مشکلی ندارم نمیخوره ولی شبا توخواب میخواد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره میدونم منم راه حل واسه از شیر گرفتن خواستم که شبا بهونه نگیره تو خواب

قبل خوابش حسابی غذا بده که سیر بخوابه اب بزار بالاسرش تا بیدار شد اب بده بهش من دخترمو گرفتم تن تن بیدار میشد اب میدادم و میخوابوندمش اذیت شد ولی دیگه راهیه که باید بری

2728
این دل داری دادنت تاثیر گذار بود 

از شیر روزش شرو کن 

روزا سرشو گرم کن 

بازی کنه خسته بشه 

شبا هم غذاشو بده سیر بشه دگه بیدار نمیشه 

من همینجوری سه تا بچمو از شیر گرفتم جوری که نه خودشون اذیت شدن نه من

عایش سابقم...دوتا داداش کم سن و عزیز تر از جونمو باهم ۲۰ دی تو تصادف از دست دادیم حال دل وروحمون بشدت خرابه بخصوص  ودوتا بچه کوچولوشون که درکی ندارن ومدام سراغ باباهاشونو ازمون میگیرن ممنون میشم صلوات بفرستین 
از شیر روزش شرو کن  روزا سرشو گرم کن  بازی کنه خسته بشه  شبا هم غذاشو بده سیر بشه ...

روزا نمک زدم و فلفل نگاش میکنه بدش میاد نمیخوره ولی توخواب همش میخواد بااینکه قبلش کلی سیرش میکنم

روزا نمک زدم و فلفل نگاش میکنه بدش میاد نمیخوره ولی توخواب همش میخواد بااینکه قبلش کلی سیرش میکنم

آب بزار کنارت بیدار شد بده بهش شاید نخورد گریه کرد کم نیار اصن 

تا چند شب اول بیقراری میکنه اصلن کم نیار

اگه کم بیاری دگه بچه  عادتش میشه میفهمه با یکم پافشاری به شیرش میرسه دگه نمیتونی بگیریش

عایش سابقم...دوتا داداش کم سن و عزیز تر از جونمو باهم ۲۰ دی تو تصادف از دست دادیم حال دل وروحمون بشدت خرابه بخصوص  ودوتا بچه کوچولوشون که درکی ندارن ومدام سراغ باباهاشونو ازمون میگیرن ممنون میشم صلوات بفرستین 
2740
واسم دعا کن 

باید از چند ماه پیش شرو میکردی 

کم کم اول شیر شبشو میگرفتی بعد چند وقت شیر روزشو

اما الان دگه چون نزدیک زایمانته فک نکنم این روش جواب بده

واسم دعا کن 

ان شاءالله موفق میشی

2706