2733
2739
عنوان

پیش دبستان و دبستان پسرانه منطقه5

1576 بازدید | 18 پست
سلام میشه از تجاربتون استفاده کنم بیشتر مد نظرم مدرسه ایه که زبانم کار بشه
خدایا …
بفهمان که بی تو چه میشوم ولی نشانم نده !
خدایا …
هم بفهمان و هم نشانم بده که با تو چه خواهم شد …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خیلی دارم پرس و جو می کنم. با این شرایط فقط دوتا مدرسه پیدا کردم که هم آموزش زبان داشته باشن هم امکانات کاملا مناسب
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
بهترینشون علوی هست که کاملا دو زبانه هست، معلم زبان در همه کلاسهای درسی حضور داره و.مدیرشون به من گفت یه ساعتهایی فقط تک زبان انگلیسی کار میشه
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
یکی هم امید ایران. البته من هنوز این رو نرفتم ولی خواهرم شعبه دخترانه شون رو رفته که سیستم آموزششون یکیه و راضی بود
2738
علوی، خ کاشانی نرسیده به جنت آباد هست، امید ایران توی خ جهاد اکبر ، سمت شاهین جنوبی
من احتمالا این یکی دو روزه ، امید ایران هم برم. اگر خواستی ، بهت اطلاع میدم که جطوری بود
2706