2737
2734
عنوان

عادیه به نظرتون؟

108 بازدید | 10 پست

سلام . بچه ها من با یه خانمی دوست صمیمی بودم ، حدود ۱۰ سال . خیلی روابط نزدیکی داشتیم و کلی با هم همفکری میکردیم و هر روز تلفنی حرف میزدیم . در کل بدرد هم میخوردیم . من مدلم اینجوریه که نمیخوام فقط حرف بزنم دوست دارم واقعا زندگیم پیشرفت کنه و مشکلاتم رو حل کنم . تا حدی هم شده . تا یه جایی صحبت‌ها کمک می‌کرد و لازم بود ، از یه جایی من حس کردم خودمون هم اشکالاتی داریم که تا حل نشه زندگی پیشرفت نمیکنه و داریم دیگه تکرار میکنیم یکسری مسائل رو . کم کم داشتم کلافه میشدم چون هر چی میگفتم رو خودت کار کن معلوم بود قبول نداره ، چون میگفت وقت نمیکنم و ... در صورتی که من میدونستم اصلا اینو قبول نداره که خودشم اشکالاتی داره ، سعی می‌کردم تا جایی که میشه با دلیل بهش بگم فلان مورد اونجور که او فکر میکنه نیست گاهی کلی وقت می‌گذاشتم براش توضیح میدادم و خیلی تکرار میکردم رو خودت کار کن ، فقط دو هفته ، خوب انتظار داشتم یه کوچولو روش اثر بگذاره ولی بعد که زنگ زدم حالشو بپرسم ، تو تابستون بار آخر که حرف زدیم دیدم تازه داره ازیکی دیگه میناله که فلان کار رو کرده و ناراحتم . منم کمی برام عجیب بود که حالا اون آدم که سالهاست قطع رابطه ای مهم شد ؟؟؟ تا اومدم حرفی بزنم ادای حرف زدن منو پشت تلفن درآورد و کاملا متوجه شدم چون باهاش همراهی نکردم بهش برخورده . ولی از اینکه ادامو درآورد حسابی بهم برخورد . بهش گفتم ناراحت شدم اونم گفت منم از اینکه درکم نکردی ناراحت شدم . منم راستش دیگه این آدم از چشمم افتاد و نه بهش زنگ زدم نه تلفنش رو جواب دادم تا الان .

حالا برام عجیبه چقدر کسی که از خواهر بهم نزدیکتر بود از چشمم افتاد ؟ قشنگ ازش بدم اومد. الان بعد ۲ ، ۳ ماه هر روز خدا رو شکر میکنم که باهاش ارتباطی ندارم . چرا انقدر ازش بدم اومده ؟ عادیه؟

هی منتظرم یه روز بیدار شم بگم دلم براش تنگ شده ، یا چرا کات کردم ؟ ولی برعکس ، همش میگم این آدم فرهنگ نداشت،  چرا من خیلی زودتر از این ، وقتی دو سه بار ازش بی ادبی دیدم ولش نکردم ؟

چون حستون دو طرفس و اونم مایل ب ادامه با شما نیس برا همینِ ک پشیمون نیستی

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاملا طبیعیه...دیگه باهمدیگه هم فرکانس نبودید و سطح انرژی و آگاهی تو بالاتر رفته و این باعث میشه ادمهای فرکانس پایینتر از زندگیت حذف بشن تا ادمای همفرکانس بیان به زندگیت. قانون کائناته. دیگه اون رابطه جواب نمیداد، بهتر که تموم شده، برد کردی که وقتت تلف نشه.

با گوگل دوست باشید🌱چون جواب اکثر سوالاتتون رو اونجا سریعتر و علمی تر پیدا میکنید عزیزای دلم🤗
کاملا طبیعیه...دیگه باهمدیگه هم فرکانس نبودید و سطح انرژی و آگاهی تو بالاتر رفته و این باعث میشه ادم ...

خودمم این حس رو دارم ولی ۱۰ سال خیلیه . همش با خودم میگم یعنی اصلا جای خالیش رو حس نمیکنی ؟

خودمم این حس رو دارم ولی ۱۰ سال خیلیه . همش با خودم میگم یعنی اصلا جای خالیش رو حس نمیکنی ؟

منم با یه یه رفیقم بعد ۱۲ سال قطع ارتباط کردم و حس تورو داشتم .ما طوری بودیم که همه میگفتن دوقلویید..ولی حسودی میکرد بهم و تو یه موقعیتی قرار گرفتم این حسش اوج گرفت بعدش دیگه حرف نزدیم خود به خود ارتباطمون قطع شد. این اتفاق به صلاحمون بوده حتما.

با گوگل دوست باشید🌱چون جواب اکثر سوالاتتون رو اونجا سریعتر و علمی تر پیدا میکنید عزیزای دلم🤗
2740
منم با یه یه رفیقم بعد ۱۲ سال قطع ارتباط کردم و حس تورو داشتم .ما طوری بودیم که همه میگفتن دوقلویید. ...

ببین اینم یه جورایی از اینکه مثل قبل نمیشینم تو سر خودم بزنم حس خوبی نداشت.  من به شدت با این مدل زندگی کردن که هی تکرار کنیم مشکلاتمون چیاست و کاری واسش نکنیم مشکل دارم . خیلی طرز حرف زدنش دفعه آخر باورنکردنی بود ، ولی اینم که خودمو سرزنش کنم که چرا با همچین آدمی وقت صرف کردی و اینطوری از چشمم سقوط کنه واسم عجیبه . همش میگم نکنه دوقطبی ای چیزی هستم . حالت نفرت پیدا کردم از اینکه باهاش وقت گذروندم و دوست بودم باهاش. 

ببین اینم یه جورایی از اینکه مثل قبل نمیشینم تو سر خودم بزنم حس خوبی نداشت.  من به شدت با این م ...

خودتو سرزنش نکن..حتما لازم بوده این مدت باهم حرف بزنید تا به این نتیجه برسی❤