2737
2734
عنوان

پسرم مریض شده 😢

183 بازدید | 30 پست

سلام ، پسرم چهار و نیم سالشه تقریبا پنج روزی مریض بود ولی در حد یه سرفه ، از پریروز یهو حالش بد شد فقط بالا میاره تا امروز صبح ، سه بار دکتر بردم آمپول و شربت و آزمایش ولی خوب نشد 

الان یکم بهش سرکه سیب دادم که استفراغش بهتر سه بازم بالا آورد بمیرم براش الان دو روزه هیچی نخورده هرچی میخوره بالا میاره چیکار کنم آخه 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آمپول دمیترون زدن براش ؟؟؟

اره هم دمیترون هم ب ۶ زدن بهتر نشده شربتشم میدم بالا میاره

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
شربت دمیترون بده

میدم ولی پنج دقه بعد بالا میاره امپولشم دکتر زد بهتر نشد 

سلام عرض ادب...خواهر گرامی دختر منم 6 سالشه چند وقت پیش دقیقا همینجوری بود بلاخره با کلی آزمایش و معاینه پزشکی پی بردیم عفونت روده داره حتما به یه پزشک فوق تخصص داخلی کودکان مراجعه کنید...انشاالله خوب میشه

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
2740
میدم ولی پنج دقه بعد بالا میاره امپولشم دکتر زد بهتر نشد 

آخی عزیزمببرش سرم بزنن بعد تو سرم ضد تهوع،اب رو آتیشه 

براش حمد میخونم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
سلام عرض ادب...خواهر گرامی دختر منم 6 سالشه چند وقت پیش دقیقا همینجوری بود بلاخره با کلی آزمایش و مع ...

خیلی ممنون از راهنماییتون آزمایش مدفوع باید ببرمش؟ 

مشکل روده داره ماه پیش برده بودنش دکتر ، بعد هر غذا می‌گفت دلم درد می‌کنه هی آروغ میزد بهش دارو داده بود بهش میدادم 

پس حتما از روده شه خیلی ممنون خدا خیرتون بده امروز حتما میبرمش فکر میکردم شاید آنفولانزا گرفته 

سرکه سیب ک بدتر داغون میکنه معده اش رو

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
آخی عزیزمببرش سرم بزنن بعد تو سرم ضد تهوع،اب رو آتیشه  براش حمد میخونم

ممنون عزیزم 

امروز حتما میبرمش دکتر دوباره معاینه و آزمایش بشه 

سرکه سیب ک بدتر داغون میکنه معده اش رو

تو نصف لیوان آب دو قاشق قاطی کردم چون خاصیت ضد میکروبی داره 

فقط میخواستم خوب بشه دیگه بالا نیاره دو روزه هیچی نخورده

معمولا اینجور موقع ها سرم میزنن  ببرش بیمارستان تخصصی کودکان

امروز حتما میبرمش 

دیشب بردم دوتا آمپول زدن آزمایش خون گرفتن گفتن خوب میشه ، امروز میبرم دوباره

2706