2752
2734
عنوان

بخارشو

9673 بازدید | 34 پست

سلام خانومای گل میخام بخارشو بخرم لطفا بفرمایید چ بخارشویی خوبه بخرم لطفا هم مارکشو بگسن هم مدلشو تا الان که تحقیق کردم اکوویتا گفتن اما اگویتا چون لوله خرطومی نداره نمیتونم واسه همه جا استفاده بکنم 

هر چی فکر میکنم یادم نمیاد مارک بخارشو من چیه 😁 میگم الان ولی خیلی راضیم اما فکر کنم ده تومان باشه الان من ۵ سال پیش ۶۰۰ خریدم چند روز پیش تو د یجی کالا نگاه میکردم از بخارشو پارس خزر خیلی راضی بودن ۱۸۰۰ هم بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوال منم هست کسی میدونه قیمت و مارک و مدلو بگه و اینکه میشه باهاش کف و دیوار رو تمیز کرد و رو پرده ک ...

بخارشو چرک رو که تمیز نمیکنه اتفاقا روی سطح کثیف بکشی بدتر میشه مثل اتو هست دیگه بخار داغ میده بیرون بیشتر ضدعفونی میکنه واسه پارکت خیلی خوبه خونه قبلی مون فقط با بخارشو پارکت بود تمیز میشد الان خونم سرامیک هست بازم خیلی براق میکنه اما راستش تنبلیم میاد ولی مبل و فرش و ضدعفونی زیاد میکنم باهاش چون بچه کوچیک دارم 

هر چی فکر میکنم یادم نمیاد مارک بخارشو من چیه 😁 میگم الان ولی خیلی راضیم اما فکر کنم ده تومان باشه ...

ممنون میشم تونستیم مارک و مدل بخارشوتون بهم بگین میخام دست دوم بخرم شما واسه چ کارایی استفاده مسکتید

فیشر هست بخار شوی من یادم اومد

دست گلت درد نکنه اره خیلی شنیدم خوبه مدلش هم لطف میکنید بفرمایید چون تو سایت دیوار نگاه کردم ی عالمه مدل داشت و عکسشم بفرستین ممنون میشم

پس میگین واسه سرامیک خوبه 

اره خوبه ولی راستش با تی هم میشه تمیز کرد فقط بخار شو ضدعفونی هم میکنه من خودم این مدل پارس خزر رو ترجیح میدم چون مال من مثل جارو برقی هست منبع داره خب یکم سخته وای پارس خزر شبیه جارو شارژی هست منبع آب روی خود دسته هست کوچیک و جمع و جور

اره خوبه ولی راستش با تی هم میشه تمیز کرد فقط بخار شو ضدعفونی هم میکنه من خودم این مدل پارس خزر رو ت ...

اتفاقا ولسه شما بهتره چون خرطوم داره ولی دسته یی باشه جاهایی که دسترسی بهش ندلرین نمیشه تمیز کرد یا نثلا شیشه رو نمیشه با دسته ای تمیز کرد

2706