2737
2734
عنوان

چکار کنم پسرم غذاشو خودش بخوره

141 بازدید | 16 پست

سلام خانمومای باتجربه

من ی پسر دارم ک دوماه دیگه ۴سالش پرمیشه اما خودش غذاشو نمیخوره درحد ۲تاقاشق میخوره میگه سیرشدم،ب شدت بد غذاست دوروزه پیش صبح ی تخم مرغ ابپز کردم زردیشو ک اصلا دوست نداره فقط نصف سفیدشو خورد و تا ۸ شب ی ویفر رنگارنگ گاهی میگم چطور زندست،حالا همیشه ب این شدت نیست اما منظورم اینه ک بچه ای نیست ک گشنش بشه بشینه بخوره،منم بهش غذا میدم کلی طول میکشه اونم با هزار ترفند با گوشی و...

قصد دارم باردارشم اما واقعا با این غذا خوردن پسرم میترسم تا شبم بهش چیزی ندم اصلا نمیگه گشنمه

عزیزان اگه تجربه ای دارین میشه بهم کمک کنین🤝

دقیقا منم دخترم همین بود باردار شدم یکم رها شد کم میخوره اما میخوره جدیدا شربت اشتها آور هم میدم بهش اما گاهی خودم میدم غداشو گاهیم خودش میخوره ۳سال ۴ ماهشه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه خودش نمیخوره عزیزم واقعا دلم براش میسوزه سرما خورده بود تازه خوب شد لاغر بود الان باورکن اسکلت ش ...

دختر من وزنش پایین سه سالشه  ولی خوب میخوره اذیت نمیکنه .هرچی روخوردنشون حساس بشی بدتره.یه بار دکتر می‌گفت بذارین جلوشون نخورد گشته اش میشه آخر همونو دوباره بذارین جلوش .گفت تا 24ساعت هیچیشون نمیشه چیزی نخور.نباید عادت کنن که دنبالشون راه بری بدتر بدتر میشن

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
دختر من وزنش پایین سه سالشه  ولی خوب میخوره اذیت نمیکنه .هرچی روخوردنشون حساس بشی بدتره.یه بار ...

مرسی عزیزم اره حق با توه اما هم دلم طاقت نمیده و هم اینکه شب اگه سیر نباشه اصلا نمیتونه بخابه همش از خواب بیدار میشه و من باید موز یا چیزی بدم یکم سیرشه تا بتونه بخوابه بارها برام پیش اومده🙁

2738
مرسی عزیزم اره حق با توه اما هم دلم طاقت نمیده و هم اینکه شب اگه سیر نباشه اصلا نمیتونه بخابه همش از ...

درک میکنم چی میگی.خیلی سخته ولی باور کن اینا که بی خیال آن بلاخره بچه هاشون به یه سنی که میرسن خوش خوراک میشن.

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
درک میکنم چی میگی.خیلی سخته ولی باور کن اینا که بی خیال آن بلاخره بچه هاشون به یه سنی که میرسن خوش خ ...

مرسی عزیزم از اینکه وقت گذاشتی 😍😘انشالله یروزی برسه ک پسرمنم خوش خوراک شه😐

فک کنم منم باید مث شما رها کنم

دقیقا منم تو شرایط شما بودمو میگفتم نه اگر من هیچی ندم نمیخوره بعد و باردار شدم انگار حوصلم خیلییی کم شده خودمم میخواستم نمیتونستم زیاد بهش رسیدگی کنم یه وقتایی میرسید ک انقدر گشنس میشد بهم میگفت مامان بوی چی میاد مثلا میگفتم پلو بعد میگفت مامان برام بیار گشنمه انگار واقعا رها کردن جواب میده

بعد ابنکه ساعت خوابشو تنظیم کردم حتما صبحها بیدارش میکنم  ساعت ۹ اینا صبحانه میخوره دیگ تا ۱ونیم اینا قشنگ گرسنس حالا این وسطا شاید یه میوه ای هویجی چیزیم بهش بدم

دقیقا منم تو شرایط شما بودمو میگفتم نه اگر من هیچی ندم نمیخوره بعد و باردار شدم انگار حوصلم خیلییی ک ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت😍

پس منم ی مدت رهاش کنم ببینم چی میشه واقعا داره اذیت میشم میوه فقط انار و موز دوست داره هیچ میوه ای لب نمیزنه ،این سری ک سرماخورد کلی اذیت شدم سوپ نمیخوره، اب میوه ام نمیخورد واقعا نمیدونستم چی بهش بدم ک ضرر نداشته باشه،قرص جوشان ویتامین سی گرفتم اما چون پرتقالی بود و یکم ترش اصلا نخورد،دیگه ب ناچار ابمیوه پاکتی گرفته بودم ی باکس،بهش میدادم🙁

ممنونم عزیزم از راهنماییت😍 پس منم ی مدت رهاش کنم ببینم چی میشه واقعا داره اذیت میشم میوه فقط انار ...

خواهش میکنم گلم.

ببین منم دخترم اصلا میوه لب نمیزد یه مدت ک خودم هیچی جز میوه نمیتونستم بخورم ۴،۵ جور میوه برا خودم میووردم ک بخورم بعدم انگار با وله میخورم دختر میومد کنارم نگام میکرد هیچی نمیگفتم ک میخوری یا نه خودش ۲،۳باری ک هی دید اومد کنارم گفت مامان ب منم میوه بده ببین همه چیو غیر مستقیم روش کار کن جواب میگیری

دختر منم کلا خیلی اهل مایعات و سوپ نیست مریض شد بجاش براش ماهیچه ابپز کردم با برنج مرغ ابمز کردم با برنج توشم پیاز و هویج فراوون ریختم جایگیزینش چیزایی ک دوست داره رو درست کن

خواهش میکنم گلم. ببین منم دخترم اصلا میوه لب نمیزد یه مدت ک خودم هیچی جز میوه نمیتونستم بخورم ۴،۵ ج ...

از تجربتون حتما استفاده میکنم دوستم انشالله ک جواب بده❤❤،دوس دارم بفرستمش مهد ک یکم مستقل شه چون بهم وابسته ست ولی از این ویروس میترسم تازه خوب شده😷🤧

از تجربتون حتما استفاده میکنم دوستم انشالله ک جواب بده❤❤،دوس دارم بفرستمش مهد ک یکم مستقل شه چون بهم ...

حتما جواب میگیری عزیزم نگران نباش

کاش بچها همین قدری بمونن و مشکلاتشون همینا باشه بخدا دو روز دیگ میگیم کاش کوچولو میموندن

منم خیلی دوست داشتم بفرستم دخترمو اگر راستش مثل شما از ویروس و شپش و اینا میترسم واسه همین فعلا دست نگه داشتم