2733
2739
عنوان

کفن...خواهشا محترمانه جواب بدین🌹

971 بازدید | 32 پست

خانما به نظرتون کفن مردونه و زنونه داره؟از اینایی که از کربلا میارن منظورمه؟زبونم لال یعنی برا خودش آورده یا که مادرم!!!؟برادرمو میگم، مادرم با برادر کوچیکم زندگی میکنه و  به خاطر شغل برادرم خونه رو با نصف اثاثشون قفل کردن و کلیداشونم دست منه که چن وقت یه بار برم سر بزنمو مواظب باشم...خلاصه کنم، هفته گذشته که رفتم کمد لباسای داداشمو هم باز کردم دیدم لای  کت و شلواراش یه کفنم توی نایلون آویزونه...میخام این بار که رفتم بازش کنم ببینم زنونه س یا مردونه!؟درسته که مرگ حق و بخشی از آفرینش انسانه ولی بدجور ناراحت شدمو گریه م گرفت😢

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@پرتقالتامسونم    سلام عزیزم.خوبی؟میشه بیاین و بگین...

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2740
اشکال نداره.میگن هرکی کفن ش رو بخره عمرش زیاد میشه. هم اینکه کفن کربلا خیلی تبرکه منم دوست دارم داش ...

من فکر کنم میگن عمرش کوتاه میشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد

منم دارم 

ولی متاسفانه گول خوردم 

چون این کفنا که میگیری دعا نویسی داره خیلی نازکه، حالا خودم میخوام برم یه جنس ضخیم تر بگیرم

چیز غم انگیزی نیست 

یه اتفاقیه که برای همه میفته ادم با لباسش انس داشته باشه خودش کمتر اذیت میشه

غصه های زندگی براش کمتر میشن 

بیشتر به فکر حق الناس ها و حق الله ها میفته 

چیز بدی نیست، تازه خیلی هم چیز خوبیه

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
کفن خب زنونه مردونش فرق داره تا اونجایی که میدونم انشالله ۱۲۰ ساله باشن ولی به این فکر کن دلش خواست ...

فداتم عزیزم ان شاء الله  عزیزانتون در پناه خدا باشن ...اخه برادرم سنش زیاد نیس و خیلی بهش وابسته ایم و مادرمم برامون هم پدره  هم مادر

اشکال نداره.میگن هرکی کفن ش رو بخره عمرش زیاد میشه. هم اینکه کفن کربلا خیلی تبرکه منم دوست دارم داش ...

خدا از دهنتون بشنوه...ان شا الله عمر با عزت و برکت داشته باشین عزیزم🌹❤

منم از پونزده سالگیم دارم بعد ازدواجم مامانم نداد بیارم الانم گم و گورش کرده

خدا برا مادرتون حفظتون کنه گلم🌹❤

2706