2737
2739
عنوان

مامانای باردار ۳۷ هفته

2383 بازدید | 20 پست

من چند روزه سر مسائلی نگرانی داشتم. پسرمم مریض شده نگرانی اونم داشتم. استراحت مطلق بودم از ۳۱ هفته. الان ۳۷ هفته ام الان از دیشب بچه ام خودشو سفت میگیره گاهی. وترشحاتم حالت لزج و صورتی شده البته نه همیشه گاهی از رختخواب بلند میشم حس میکنم ترشح دارم میرم چگ میکنم میبینم بله...

به دکترم تماس گرفتم بهم گفتن امپول فمولایف بزن استراحت کن و نوار قلب بده.

احتمالا تا روز سه شنبه سزارین بشم. میگم نکنه قبل اون دردام شروع بشه آخه دوستام گفتن قبل زایمان چند روز قبلش اینجور ترشحات داشتن.

چکار کنم دردام شروع نشه؟ خیلی میترسم.میخوام تا همون روز دکتر خودم سزارینم‌کنه.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سونو اخرت بچه بریچ بود ؟

نه سفالیک بود. وزنشم زیاد بود و مایع امنیوتیکم زیاد بود واسه همین همش استراحتم.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2740
۳۷ هفته میشه سزارین کرد؟

من تا سه شنبه ۳۷ هفته ام تمام میشه و میرم تو هفته ۳۸ تیکرم مال تاریخ پریوده ولی تاریخ ان تی ۵ روز بیشتره.

و من چون سابقه سقط و یک سزارین اورژانسی دارم دکترم نمیگذاره تا سن بارداریم بیشتر بشه ممکنه یکبار دوباره اوضاعم خطری بشه

۳۷ هفته میشه سزارین کرد؟

دخترم ۳۷ هفته تمام سزارین شدم خوب بود خدا را شکر و سالم دنیا اومد البته امپول ریه را زده بودم تو ماه هفتم

استراحت کن توالت فرنگی برو 

از این ترشحات میترسم

عه تیکر منو شما دقیقا یکیه عزیزم  شما اخرین سونو.رو کی انجام دادی؟ وزنش چطوره؟ بریچ یا سفالیک

هفته پیش روز سه شنبه رفتم ۳۶ هفته و دو روز بودم. وزن جنین ۳۱۴۰ زده بود و سفالیک بود.وزنش خوبه

سلام عزیزم خوبی؟ 

انشالله به سلامتی دیگه زایمان کردی 

منو اگه یادت باشه تو تایپیک نازنین و مامان حسنا و حلما باهم بودیم 

کوچولوهات خوبن؟ 

صفحه های قبل تایپیک خودمونو میخوندم یاد شما افتادم

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25