2733
2739
عنوان

به شوهرم حرف بدی زدم و پشیمونم

3904 بازدید | 153 پست

تا ساعت سه و نیم جایی بود .

وقتیکه اومد گفتم بریم بچرخیم امروز و کلی برنامه ریزی کردم .

هی گفت تنهایی حال نمی‌ده و فقط با ماشین چرخیدن مزه نمی‌ده و به فلانی بگیم بریم به بهمانی بگیم بریم ، بریم خونه مامانم ، بریم خونه داییم و....

در حالیکه من از صبح گفته بودم دونفری باشیم امروز رو .

باز چندین بار تکرار کردم همیشه با دیگرانیم  من حوصله م سررفته و دلم دونفره بودن میخواد .

اینقدددد گفت و گفت که نهایتا ساعت شش مجردی رفت بیرون .

خیلیییی اعصابم خورد شد خیلیییی

اصلاااا باورم نمیشد بره 

گفت من برم پیش فلانی 

منم فکر کردم اینقدر شعور داره که بفهمه من چی خواستم! گفتم خوددانی

یهو گفت من رفتم کاری نداری ؟!!!!

شوهر من بود جرش میدادم

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حس بدیه ب من خودش گفت بریم ی ساعت پیش رفت بیرون

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
2738