2733
2734
عنوان

تاپیک عاشقان فیلم و سریال

1192 بازدید | 92 پست

بزرگترین عشق و تفریح من تو زندگی دیدن فیلم و سریاله.چه هالیوودی چه بالیوودی چه کیدرام چه سی‌درام.وقتی از فیلم و سریال حرف میزنم یه عالمه هیجان زده میشم و میتونم تا ساعتها راجعبهش بحث و گفت و گو کنم.خوشحال میشم اگه مثل من هستین بیان باهم تبادل نظر کنیم.حالا این زیر فیلم و سریالای قشنگ رو لیست میکنم

سینمایی هالیوودی:

رستگاری در شائوشنگ_مسیر سبز یا گرین مایل_فارست گامپ_میان ستاره‌ای یا اینترستلار _نجات سرباز رایان_بربادرفته_ذهن زیبا_فهرست شیندلر_هوش مصنوعی_جزیره شاتر_تلقین یا اینسپشن_ارقام پنهان_لیدی برد_ دانکرک_گنجشک سرخ یا رِداسپارو_خانه روی برکه_خواستگاری با بازی ساندرا بولاک_هشت یار اوشن با بازی ساندرا بولاک_دفترچه خاطرات_سخنرانی پادشاه_بازی تقلید_لبه فردا_چند مرد خوب_مرد بارانی_جری مگوایر_سکوت بره‌ها_جوکر_رکود بزرگ_پدر_درس اموزی_خدمتکاران یا دی هلپ_بروکلین_یک مکان ارام_قوی سیاه_کودا_تروا_تاوان با بازی کیرا نایتلی_غرور و تعصب با بازی کیرا نایتلی_حس ششم با بازی بروس ویلیس_بوی خوش زن_دفترچه امید بخش_کتاب سبز_عزیز میلیون دلاری_بیخوابی_مرد مریخی_ستاره‌ای متولد میشود_پسنجر یا مسافر_ویلی هانتینگتون خوب_انجمن شاعران مرده_جیسون بورن_وکیل مدافع شیطان_مرد خانواده_شهر فرشتگان_دیدن جویی بلک_یازده یار اوشن_باشگاه مشت زنی_خانوم و آقای اسمیت_دوازده سال بردگی_پرونده عجیب بنجامین باتن_بیخوابی در سیاتل_تو ایمیل دریافت کردی_بوسه فرانسوی_وقتی هری جویی رو دید_سمپتامبر شیرین_پی‌نوشت دوستت دارم_داستان ازدواج

من فقط فیلم ترسناک دوست دارم

اره رو دیدی ؟ من تا پنجشو دیدم  

شاید تلخ و بی‌مزه ولی مست چشاتم 🍾🍷هنوز غرق نگاتم تو اون صحنه لب دره شدی چتر نجاتم  شدیم جدا با یه بلیط ، اشکات از چشمات و مژه هات پایین میریخت ، با بغض بهم میگفتی کجا داری میری؟✨🥲تو میمونی و خیالت 💔زخمی میشه بالت 🪶   بودیم باهم دیگه کاپل عکسام توی کاپ دافی با یه ماسک مثل لاکازادیپاپل 🎭💞هر چیم بشه خب هرکی هم بره تو مال منی بیب نگو تا کی بگو واسه همیشه ✨🌙                                                          گولم میزدی مثل h تو رگی ⁦⁦⁦:-)⁩ لب ساحل 5:00 صبح همه روزا رو حفظم اگه یادت رفته تو 🌊   کسی دورمون نی ، برف چیه ؟ ما که نوک قله بودیم دادی قول بمونی توی کلبه چوبی 🛖همش گل بچوقیم 🚬 فقط خودمونیم  می‌زنیم دور دور زمین من کس.خل توام 💕😂تو کس.خل منی 😂 مست میکردم و هی میدادم بهت تکست تخس مثل خودم یه لیوان دستت سک میچسبیدی بهم مثل سیگار بعد س.ک.س 🚬🔥                                     هر کی داشت دور خودشو می‌زدیم نوک قله کوک ته خط معنی نداشت واسه دوتا غد خله تخس 😎🔥 بعد تو حواسم پرته خاطره ها میبرنم عقب هی بعد تو شبا چه سرده ستارم رفته کجای کهکشون ؟⭐🌌 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره دیدم.همه فیلم ترسناک های عالمو دیدم تقریبا

منم فیلم ترسناک دوست دارم اتفاقا اره و قطار و این جورفیلمها رو دیدم ولی خب ترسو هستم و کمتر نگاه میکنم اون صحنه ای که تو فیلم دیگران عکس مرده‌های دوقلو رو میزاشت هیچوقت از ذهنم پاک نشده.ترم آخر تو خوابگاه با هم اتاقیهام غرق یه فیلم ترسناک شدیم تو یه صحنه یه دفعه روح بالای سرشون تو سقف ظاهر میشه من ناخوداگاه چنان جیغی کشیدم که تمام خوابگاه متوجه شدن

کدوماش قشنگ تره؟  کدومش طنز  کدومش عاشقانه

فیلم طنز میخوای ببینی سری فیلمهای خماری یا هنگ اور رو ببین فیلم خواستگاری ساندرا بولاک هم تقریبا طنز و عاشقانه است.فیلم تنفر ساندرا بولاک هم طنزه. فیلمهای آدام سندلر هم اکثرا طنز هستن.دفترچه نجات بخش هم طنز داره.

منم فیلم ترسناک دوست دارم اتفاقا اره و قطار و این جورفیلمها رو دیدم ولی خب ترسو هستم و کمتر نگاه میک ...

😂😂😂

مخالف سنگین جمله (عقیده هر کسی محترمه) نظر هر کس تا وقتی محترمه که به جامعه و دیگران اسیب نزنه

سریال هالیوودی

گیم او ترونز یا بازی تاج و تخت_ دوستان(friends)_چطوری با مادرتون آشنا شدم(how  I meet your mother)_سرگذشت ندیمه_وایکینگها_خدمتکار(the made)_دیدن(see)_دارک(dark) آخرین قلمرو(last kingdom)راجعبه وایکینگهاست_والاهالا(فقط تا فصل یک اومد) اینم راجعبه وایکینگهاست_این ما هستیم(this is us)_بریجرتون(فصل یکش قشنگ‌تره)_سرقت پول_دروغهای کوچک بزرگ(big little lise)_املی در پاریس_غیر مومن(unorthodox)_شوی صبحگاهی(the  morning show)_خاندان اژدها_ارباب حلقه ها_جادوگران(the witcjer)_خانواده مدرن_برکینگ بد_بهتره با سول تماس بگیری_پیکی بلایندرز_چرنوبیل_تئوری بیگ بنگ_شلدون جوان_سوپر نچرال_مردگان متحرک _گمشده(lost)_خاطرات یک خون آشام _دختر خبرچین_داون تون ابی(downton abbey)_سریال سندیتون و غرور و تعصب و سریال شمال و جنوب هم به درد کسایی میخورن که عاشقانه آبکی دوس دارن

سلام .من اتفاقا الان داشتم فیلم سرچ میکردم .میشه ی فیلم عاشقانه تاریخی معرفی کنی مثل جابه جایی شاهزا ...

حتما باید مثل جابه جایی شاهزاده باشه؟من یکش رو دوس نداشتم و اتفاقا تا ۳ساختن ازش😂

ولی مثلا فیلم خاطرات پرنسس با بازی آن هتوی رو چند روز پیش دوباره دیدم دیدم و راجعبه پرنسسی هست که خودش نمیدونست پرنسسه و قسمت دوش هم راجعبه ازدواجشه😅

فیلمهای آن هتوی که خودم دوست دارم و اکثرا عاشقانه‌ان

اینترستلار یا میان ستاره‌ای

یک روز(one day)

عشق و دیگر داروها(love and other drugs)

شیطان پرادا می‌پوشد 

کارآموز

جنگ عروسها(bride wars)

هشت یار اوشن

جین شدن(becoming jane)

روز ولنتاین(valentine's day)

غول اسا(Colossal)

2706