2737
2739
عنوان

طلا فروش ها پولدارن؟؟

521 بازدید | 16 پست

یکی از همکارا که اقا با شخصیت بود از همکار که دختر خیلی با شخصیت و پولداری بود خواستگاری کرد ولی بهش جواب منفی داد.تا اون موقع اقا خیلی خاکی بود همه فکر می کردیم بی پوله چون پدرش فوت شده بود و مادرش هم تحت پوشش کمیته بود فقط یک ۲۰۶ داشت .الان چند روزه خبر دار شدم شعِل دوم طلافروشی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من چند نفر میشناسم همشون پولدارن طلافروشی دارن

(گاهی اوقات اون آدمی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه)  ایمان داشته باش به چیدمانی که خدا برات انجام میده...من باور دارم معجزه های خدا که در فراسوی باور های من وجود دارن آماده ان برای رخ دادن، پس دل می‌سپارم به شادی های در راه مانده و روزهای خوب تر🌸🍬
2728

بنظر میاد پولدار باشن پول طلاهایی که تو معازشون هست خودش چند میلیارده

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22
2740

اره دیگه پولدارن 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
حتی اگر پولدارم هست بهتر نه گفته  پسر بی غیرتی باید باشه که وضعش خوب باشه و مادرش تحت پوشش کمی ...

از کجا می دونیم به مادرش کمک نمی کنه شاید شرایط ایجاب کرده تحت پوشش کمیته باشه 

از کجا می دونیم به مادرش کمک نمی کنه شاید شرایط ایجاب کرده تحت پوشش کمیته باشه 

خیلی حرفت عیر منطقی بود ...

چون پولی اصلا نمیده کمیته ..و واقعا زشته که یکی مثلا بچش ماهی ۱۰۰ تومن دربیاره بعد مادرش واسه ماهی،۳۰۰ تومن تحت پوشش باشه ..

2706