2733
2739
عنوان

چیکار کنم دارم جون میدم

229 بازدید | 7 پست

تو خوابگاهم و مریض شدم سرم درد میکنه و یکمی تب دارم...شش هام هم به طرز بدی درد داره و وقتی سرفه میکنم میسوزه قفسه سینم و پایین ششام کنار دنده هام درد میکنه ....پریود هم هستم شب تا صبح هم نتونستم بخوابم و شنبه هم امتحان مهمی دارم....

چیکار کنم ؟؟ دارو خوردم چند تا یکم آروم شدم ولی نمیخوام دکتر برررم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه دارو هایی خوردی ؟ 

دکتر بری بهتره وگرنه بدتر میشی

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2728

حتما حتما برو دکتر یه امپول پنی سیسیلینه چیه از اینا بزن حتما مامانم میگه عالیع سریع عفونتارو ازبین مببره اگه شد به دکتر بگو میشه بهم بدید؟

حتما حتما برو سرم بزن خوبشی

شلغمو‌پیاز خورد شده بریز تو شیر بذاز اروم اروم بپزه و تا اندازه ی یک لیوانش بمونه بعد اونو بخور اگه شلغمو‌پیازشو نمیتونی بخوری فقط شیرو بخور یا اب عسل ابلیموی تازه هرچهار ساعت بخور یا شلغم خام رو توشو خالی کن و یکم عسل بریز توش بذار تو یخچال چند ساعت تا اب بندازه اون ابو به حالت غرغره بکن وبعد بخور اگه تونستی خود شلغمشم بخور یا کلا برو‌دکتر راستی برای ضد عفونیه هوای اتاقت   توی اتاقت اگه میتونی بذار شلغم بپزه و یکم بخور بده فقط حواست باشه بینی یا صورتت نسوزه 

2738