2733
2734
عنوان

مشاور و روانشناس خیلی خوب در مشهد

3488 بازدید | 24 پست

سلام من دنبال یه مشاور خیلی خوب که واقعا پشتیبانی کنه و پیگیر باشه و راهکار خوب بده هستم لطفا تبلیغات نکنین و اونایی که واقعا پیش مشاور رفتن و میدونن خوبه بگن

من پیش مشاور نرفتم ولی پیش متخصص و درواقع روانپزشک رفتم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدفم✌🏻 میشه برای رسیدن به هدف بزرگی که دارم یه صلوات مهمونم کنی؟🙂 با عرض احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم خصوصا برای هرگونه فا ل و تک نیت🌹🌹 غیر از این مورد امر دیگه ای داشتید قبلش بهم اطلاع بدید تو تاپیکم تشکر♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری بود

حرف نداشت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدفم✌🏻 میشه برای رسیدن به هدف بزرگی که دارم یه صلوات مهمونم کنی؟🙂 با عرض احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم خصوصا برای هرگونه فا ل و تک نیت🌹🌹 غیر از این مورد امر دیگه ای داشتید قبلش بهم اطلاع بدید تو تاپیکم تشکر♡
2740
اسم و آددسشو بهم میدی لطفا

دکتر افشین نصیرایی خیابون محتشمی ساختمون ۵۰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر دارو نمیخای روانپزشک اصلا نرو .به 1480بزنگ مشکلتو بگو راهنماییت میکنه.من به 1480هم زنگیدم خییییی ...

میدونی میخوام مشاوره بهم بدن و راهکار که چه کاری بهتره برای مشکلم انجام بدم

2706