2737
2734
عنوان

رابطه سرد

627 بازدید | 8 پست

سلام دوستان عزیز 

منو همسرم یکساله ازدواج کردیم 

دوهفته اییمیشه رابطمون خیلی خیلی سرد شده 

جفتمون سردشدیم جوری که اتاقمون جدا شده من اینجوری نبودیم اما وقتی بی توجهی ازش دیدم تصميم گرفتم مثل خودش رفتار کنم ببینم چیکار میکنه اما هیچ اعتراضی نکرد 

تا اینکه امروز من شروع کردم و گفتم تو کلام و رفتار محبتی نیست فکر میکنم دوستم نداری سکوت کرد و گفت نمیدونم چی بگم 

چیکار کنم بنظرتون وقتی من حرفامو زدم اونم گفت تو جدا از من میخوابی و.. تو اینجوری نبودی و... 

دوستان این سردی بینمون دلیلش چیه 

حتی نمیدونم خودم چمه اصلا و چرا اینجوری ام

اولین باره نسبت بهش اینقدر بی میلی نشون میدم 

گفتم دلخوریمو اینجوری نشون بدم ولی با مرور زمان عادت کردم به اینکه کنارش نخوابم بااهاش حرف نزنم و... 

خودت مقصریم بعد میگی دلیل سردیمون چیه؟رفتی جدا خوابیدی....هیچوقت تحت هیچ شرایطی حتی وقتی دعوا کردید جدا نخوابید...پشت کن بخواب ولی جاتو نفر جای دیگه...مرد ها یه وقتایی سرد میشن....ولی تو اومدی بد ترش کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر یه سال اینجوری شدین خدا به خیر کنه.قشنگ لباس درست حسابی بپوش یه عطر ملایم بزن همین الان برو تو بغلش بخواب.به همین راحتی.لازم نیست اتفاق خاصی بیفته فقط برو پیشش

کاربر سال ۹۷ هستم نمی‌دونم چرا تعلیق شدم.خدایا به حرمت ۶ماه امام حسین دامن همه آرزومندان رو سبز کن.بچه های سالم و صالح و خوشگل.شکرت بابت همه چی خدایا
2731

دیدی که این رویه ات کارساز نبود

روش دیگه ایی و امتحان کن

فکر کنم شوهرت از اون آدماییه که وقتی بی محلی کنه حالا به هر دلیلی دوست داره تو بری سمتش

سـکــوتت را نـدانــستـم...نـگاهــم را نـفـهمـیدی...نـگــفـتم گـفـتـنی هـارو...تـو ام هــرگـز نـپرســیدی...🖤

بدترین اشتباهت جداکردن جای خوابه .حتی وقتی قهر هستین پیش هم بخوابید .خیلی پیش میاد این سردی ها .منم لجم گرفته گفتم اصلا عقب میکشم ببینم چه میکنه ؟دیدم هیچی!خودشون نمیدونن چیکار کردن !واقعا نمیدو نن ها!باید باهاش صمیمانه حرف بزنی .برامن اینجوری پیش اومده .باهاش حرف زدم حتی دلخوری هم پیش اومده ولی .بعدش هم ....گل وبلبل میشیم .مردها خییلی تو این قضایا کم حافظه ن 

دیدی که این رویه ات کارساز نبود روش دیگه ایی و امتحان کن فکر کنم شوهرت از اون آدماییه که وقتی بی م ...

خیلی خستم  چون همیشه تو ابراز عشق، تو محبتم، تو رفتار خوبم باهاش صد قدم جلو تر بودم تا بدونه بفهمه اما چرا همش من چرا یه بار اون مثل من نباشه من زنم نباید کاری کنه احساس کنم دوستم نداره همه چی پول نیست  از پول بی نیازم کرده ولی محبت کلامی و رفتاری ازش ندیدم 

بدترین اشتباهت جداکردن جای خوابه .حتی وقتی قهر هستین پیش هم بخوابید .خیلی پیش میاد این سردی ها .منم ...

نگرانم برا ایندم  میترسم اینقدر به همین رفتار ادامه بده بشه عادت براش هر زنی دوسداره از شوهرش مخبت و عشف ببینه 

2740
نگرانم برا ایندم  میترسم اینقدر به همین رفتار ادامه بده بشه عادت براش هر زنی دوسداره از شوهرش م ...

نگران نباش عزیزم خییلی از مردا همینن .نگا به فیلما و داستانا نکن اینا همش قصه س.یه کم با واقعیت فرق داره .