2737
2734

من سی دو سالم هست دیپلم نظام قدیم و پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک دارم. لیسانس فناوری اطلاعات دانشگاه علمی کاربردی که خیلی در رشتم تخصص ندارم در حد دانشگاهم

پارسال تو مدرسه غیر انتفاعی درس دادم قبلش تو خونه تدریس خصوصی یه مدت تو بیمه کار ردم. و الان یه دختر سه ساله دارم. 

من به شدت دوست دارم رشد بکنم و درامد داشته باشم چند جا رزومه پر کردم حقوق ها پنج تومن و الی شش تومن و به خونه ما خیلی دور بودند و ساعات کاری زیاد. 

حالا تو سن سی و دو سالگی نمی دانم چه کنم من چند بار خواستم کنکور بدم رشته پرستاری بخونم ولی گفتند سخته. الان حس بدی دارم شدید ا حساس عقب ماندن از زندگی دارم تو تصمیماتم همیشه تردید دارم و دیر اقدام می کنم. حالا دوباره کنکور دادن به ذهنم رسیده نمی دانم کار درستی هست یا نه؟ چند سال هم خواستم ارشد بدم اما نتونستم بخونم. 

خیلی خسته ام از لحاظ روانی. حس بدی دارم که سنم بالا رفت و.... 

لطفا راهنمایی کنید. 

چرا ناامید؟؟پس من چی ک بیست‌و یک سالم شده میخوام بارچهارم کنکور بدم و هنو کلی از زندگی عقبم تو باز بچتون وخونه زندگیتو داری ولی من حس سر بار بودن دارم و هیچ درآمدی ندارم از خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی کنکور دادید تجربی؟ به نظرت دیر نیست +؟ 

تجربی 

نه عزیزم چرا دیر باشع البته که حسرت قبل رو دادم ولی اگه الانم بی خیال شم ده سال بعد لاز حسرت میخورم حداقل الان بتونم ده پونزده سال دیگه از خودم رضایت دارم