2737
2739

سلام قشنگا

راستیتش من نماز نمیخونم

ارامش اصلا ندارم 

همه زندگیم رو هواس

همش استرس نا امیدی دارم ولی یه حسی عمیقا بهم میگه نمازت بخون درست میشه مشکلت فقط با نماز خوندن حل میشه برو ناخونات ریمو کن نمازت بخون

بنظرتون تاثیر داره؟ 

کسی تجربه داشته

بخدا که من فقط دنبال ارامشم

اره عزیزم با ارامش بخون نمازتو وجود خدارو حس میکنی💚🍃

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین حست چی میگه همون کارو کن

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
2740

واقعا ارتباط معنوی با خدا آرامش میده خیلی زیاد 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اره عزیزم داره  نماز و قرآن

یبار شروع کردم به نماز سوره یاسینم خوندم به 10 روز نرسیده خیلی اتفاقای خوبی افتاد الان میترسم خدا قبول نکنه بگه مشکل داره میاد سمتم

2706