2733
2734
عالی،من خودم مشاورشون هستم

جان من ؟ 

کلاه برداری نمیکنن پس ؟ 😄 آخه دیدین اکثر این قبیل کارها  تهش کلاه برداریه 

شما چندوقته تو این کارین ؟ 

درآمدش تقریلا چقدره ؟ 

چقدر زمان میزارین ؟ 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من تازه وارد شدم ودر آمدش بستگی به خودت داره ،ولی من خودم از مشتریان خرید دمنوش هاش بودم و به جرات میگم که بهترین دمنوش ها رو برای سلامتی داره ،من که خودم از استفاده ازشون خیلی نتیجه گرفتم

والا من تازه وارد شدم ودر آمدش بستگی به خودت داره ،ولی من خودم از مشتریان خرید دمنوش هاش بودم و به ج ...

که اینطور 

پس شما هم هنوز درآمدی ازشون کسب نکردین ؟

نه هنوز زمان میبره و بستگی به خودت داره که چقد فروش داشته باشی

پس یعنی هرچقدر که بفروشی یه درصدی شو میگیری درسته ؟ 

و کلاه برداری هم تو کارشون نیست ؟

والا من تازه وارد شدم ودر آمدش بستگی به خودت داره ،ولی من خودم از مشتریان خرید دمنوش هاش بودم و به ج ...

چجوریه چون منم می‌خوام واردش بشم میشه توضیح بدید که چطوریه باید اولش پول پرداخت کنم؟در آمدت چقدره و سودت چقدره

چجوری اعتماد کردین با اینقدر نظرات بد واقعاً تقلبی نیس؟

منم با افتخار یکی از اعضای خانواده بزرگ استیلا و پارس نیوشا نیک هستم و خیلی وقت نیست کارم رو شروع کردم و واقعا حس و حالم از شروع این کار عالیه😍😍🧡🧡

2706