2733
2734

درآمدش خوبه ولی کار آسونی نیس

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودتون کراتین کار میکنین

ن عزیزم ولی موهامو زیاد کراتین و بوتاکس کردم.   واقعا کار خسته کننده ای هست گاز موادم ریه هاتو داغون میکنه

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
ن عزیزم ولی موهامو زیاد کراتین و بوتاکس کردم.   واقعا کار خسته کننده ای هست گاز موادم ریه هاتو ...

اره اینارو میدونم.کار ناخنم دوست دارم ولی شوهرم بدش میاد🥺

2740
به نظرتون بهتره از کجا شروع کنم؟

باید اراده قوی داشته باشی اگ‌میخای جدی کار کنی .‌

پولش مزه میده اما کار سختیه 

من چون موهام فر چندین ساله کراتین میکنم‌.‌وقتی اولین بار انجام دادم و دستمزد طرفو دادم تصمیم گرفتم برای بارهای بعدی خودم انجام بدم . البته من برای موهای خواهرم . و خواهرمم واسه من . تو اون یه روزی ک من قرار بود موهای ابجیمو کراتین کنم عزا میگرفتم که ای واااای چه دست درد و پادردی قراره سراغم بیاد .

باید بری اموزش ببینی . بعد وسایلشو بخری . ینی مواد و شانه و اتو وسشوار و .... . بعد هم مدل ببری برای خودت یه مدت با دستمزد پایین کار کنی تا مشتری جذب کنی 

یه صلوات بفرست تو کارم حرفه ای شم وپیشرفت کنم 😘
باید اراده قوی داشته باشی اگ‌میخای جدی کار کنی .‌ پولش مزه میده اما کار سختیه  من چون موهام ف ...

به نظرتون چند خرجم میشه؟یه انگشتر دارم گفتم بفروشم خرج وسایل کنم به نظرتون پشیمون نمیشم؟

به نظرتون چند خرجم میشه؟یه انگشتر دارم گفتم بفروشم خرج وسایل کنم به نظرتون پشیمون نمیشم؟

من پارسال آموزش دیدم...۲ بار دوره ی آموزشی و خرید وسایل و مواد همش ۱۵ تومن شد

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
چرا دوبار اموزش؟هربار چند گرفتن؟الان مشتریات خوبه؟

دوره ی اولی که رفتم تمام مباحث رو بهم کامل نگفت 

هر سری ۳ تومن

نه والا مشتری ندارم

پارسال دی ماه اولین آموزشم بود...از اون موقع تا الان کلا ۳ تا مشتری داشتم

به نظرم تبلیغات خیلی مهمه که متاسفانه من فعلا نداشتم فقط تو پیجم داشتم

باید یه بار برم تراکت بزنم

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧

بستگی داره کجا باشی بخوای اموزش ببینی . لوازمش زیاد نمیشه . اما خود کلاسش رو نمیدونم‌. در کل‌پشیمون نمیشی . ایشالا چندین برابر بهت برمیگرده 😍

یه صلوات بفرست تو کارم حرفه ای شم وپیشرفت کنم 😘
2706