2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@گلبهاجون    عزیزم بیا اینجا بگم 

خواهرمه یکم از شوهرش ناراضی هست و بیشتر این موضوع سردش کرده شوهرش خیلی گرمه بخاطر رابطه حاضره براش هرچی میگه بخره پول بده ولی خواهرم میگه فقط دلم میخواد بمیرم و نرم تو رابطه 

خب عزیزم

رابطه ی تو انسان و حیوان فرقش همینه

یعنی با اخلاقیات و روحیه و تمایل گره خورده

کسی از لحاظ بدنی گرم گرم هم باشه ولی دلش با طرف نباشه حالش از اون ادم بهم میخوره

کلا حالش از رابطه بهم میخوره

اگه شوهرش براش مهمه باید اول دلشو راضی کنه

مشکل خاصی دارن؟ یا خواهرت بهونه گیر هست

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
خب عزیزم رابطه ی تو انسان و حیوان فرقش همینه یعنی با اخلاقیات و روحیه و تمایل گره خورده کسی از لح ...

نه مشکلات زیاد داشتن شوهر خواهرم اوایل اذیتش میکرد و سرکار نمیرفت و دعوا و اختلافشون زیاد بود

2738
نه مشکلات زیاد داشتن شوهر خواهرم اوایل اذیتش میکرد و سرکار نمیرفت و دعوا و اختلافشون زیاد بود

اگه الان مشکلاتشون برطرف شده و بی میلی خواهرتون همچنان پابرجاست بهتره روانشناس مراجعه کنه

اگر همسرش براش مهمه دوتایی برن نتیجه ی خیلی بهتری داره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮