2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری بعد از سقط

79 بازدید | 15 پست

سلام من بعد از یک سقط حدود 3ماه و خوردای پیش این ماه میخوام اقدام کنم اونایی که میخوان اقدام کنن این ماه بیایین باهم باشیم و اطلاعاتمون رو به اشتراک بزاریم

منم تازه سقط کردم 🥺

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تازه سقط کردم 🥺

طوری نیست عزیزم من کاملا درک میکنم خیلی سخته ولی باید زود به خودت بیایی و به خودت برسی که انشاا.. یه بارداری خوب داشته باشی اگه سوالی داشتی بپرس عزیزم

ایشالا ممنونم از دعای خوبت مهربون

یادت نره خبرشو بهمون بدی منم چند روز دیگه اقدام میکنم دعا باردار بشم و به سلامتی بگذره من تو 10هفته بچم ضربان‌ش ایستاد مجبور شدم سقط کنم

2740
یادت نره خبرشو بهمون بدی منم چند روز دیگه اقدام میکنم دعا باردار بشم و به سلامتی بگذره من تو 10هفته ...

چشم عزیزم حتما تو این تاپیک میگم

ایشالا شما هم باردار شدی تگم کن مهربون

2706