2733
2739
عنوان

تاپیک سیاسی نزنید توروخدا

413 بازدید | 12 پست

الان همه جا ف ی ل تره تنها سرگرمی بیشتر اعضا اینجاس 

من خودم بشخصه نمیبخشم کسی تاپیک بزنه سایتو باز ببندن 

یه خورده درک داشته باشید کارتون حق الناسه 

بس کنید دیگه

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از بیشعوری شونه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

حالا از اینا بگذر همه سر این بحثا تعلیق شدن هرکیو نگاه میکنی عضویتش برا همین چن روز اخیره آدم نمیفهمه کی به کیه اینا کی بودن😬 قبلنا خودیا رو میشد تشخیص داد😂

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است...
2740

بابا همش کار یع مشت اراذله وگرنه ادمی که درک و شعور داشته باشه ادم عادی باشه خودش میفهمه که اینجا یه سایت داخلیه و با تاپیکش باعث بستن سایت میشع

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲