2733
2739
عنوان

چجوری رژیم میگیرید؟؟؟

255 بازدید | 30 پست

خانوما من قبل از بارداریم۵۹کیلو بودم

الان ۷۹کیلوام😑

اصلا اراده رژیم ندارم 

دوروز میگیرم،۵روز مثه چیییی میخورم

حالم از خودمو ارادمو هیکلم بهم میخوره

من قبل از بارداری خیلی هیکلم خوب بود ولی داغون شدم

ب صورتمم اصلا چاقی نمیاد سنمو برده بالا

چشام انگار همیشه ورم داره

خیلی خسته شدم

توروخدا ی راهکاری ی نصیحتی ی چیزی😓

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤

ما با کالری شماری تو گروه

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من احمقم سه روز رژیمو شروع کرده بودم امشب تولد دعوت بودیم عین خررررر خوردم حالام عین سگگگ پشیمونم😂💔

تو برام خیلی قشنگیا 💜اصن تعریف من از زیبایی ینی وجود تو❣️میدونی داشتنت مثل جاری بودن مورفین تو رگای یه مریض بد حاله 💊 وقتی هستی خوب ترم 🙂 وقتی هستی حالم بهتره🫂 وقتی هستی آرومترم🙃 اصن بودنت ینی دلگرمی🥲 دلگرمی قشنگی ک به تموم پوچی های دنیا می ارزه👫😊

یه برنامه کالری شمار رو گوشیت نصب کن سعی کن روزانه بیشتر از ۱۳00/1400کالری مصرف نکنی

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740

کالری شماری کن

من تا الان ۱۸کیلو کم کردم

۱۲ تا دیگه مونده💪

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪

عزیزم حتما لازم نیست رژیم بگیری خودتو اذیت کنی کم کم غذاتو کم‌کن شیرینی جات نخور  

غذاهاتو بجا سرخ کنی آبپز کن اگه روزی دو کفگیر غذا میخوری به مرور کمش کن بکن یک کفگیر 

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈
منم دیگه تصمیم گرفتم شروع کنم خداکنه جا نزنم...

خداکنه

ببین اینم‌میدونم اولش سخته ها

یه ۴.۵کیلو ک وزن کم کنیم هم انگیزه میگیریم هم عادت میکنیم میفته رو روال

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤
ومنی که ارزومه پنج کیلو اضافه کنم نمیشه🤣🤣🤣

عزیزم پودر یا قرص مخمر بخور خیلی خوبه😁👌

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈
چ گروهی؟؟؟

تگ میکنم بیا

صفحه اول و دوم رو بخون گروه بندیت و سرگروهت مشخص شع

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤