2737
2739
عنوان

مامانای دوقلو دار که با کلومیفین دوقلودار شدین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 26902 بازدید | 2228 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم خوبین منم هنوز باردار نشدم امروز پریودم تموم شده دکتر لترزول و مدروکسی داده دوماه بخورم نشد برم مرکز برا ای یو ای دعام کنارم ب اونجا نکشه خیلی دلم میخاد خدا نگاهی ب منم بکنه

خدایا شکرت منم بالاخره مادر شدم الهی همه منتظرا دامنشون سبز شه بگو ان شالله😍😍
2728
سلام به همگی خوبین بچهادلم براتون تنگ شد حکیمی جان هدیه جون خوبینخوبین کی زایمان میکنین سانازاخرش ع ...

عزيززززم دلم براتون تنگ شده . خوبن بچه ها ؟؟؟

برام دعا كن ماهك جون منم نهايت دو هفته ديگه مامان مي شم ان شاالله

خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن

سلام من لتروزول خوردم با امپول سینال اف الان دوقلوباردارم.ماه دوم هستم.البته بگم ی مدت تو اقدام بودم نمیشد فولی خوب زیاد داشتم ولی ازاد نمیشد با این امپول2تا تخمک ازاد کردم همون ماه ک زدم.الانم مشکل خاصی خداروشکر ندارم فقط کمی تیروییدم کم کارشده

دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد"باران"هم داشته باشم.دختری لاغر و قدبلند که با صدای مخملی برایم شعربخواند.یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم.اسمش رابگذارم"راحیل"و موهایش راباشامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش"گندم" رانکند.آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟!معلوم است؛"خورشید" اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد وهرصبح که چشمهایش راباز میکند ببیند خواهرش"شبنم" زودتر از او سماور راروشن کرده "شادی"رابیدار کرده و به"نسترن"رسیده.دلم میخواهد درحیاط خانه ام"ترانه"بخواند و "بهار"برقصد..."نگار"م خودش را لوس کند ومن به هیچکدام نگویم روز تولد خواهرشان "الهه"مجذوب چشمهایش شده م.دلم چقدر دختر میخواهد...روزهایم بی "سحر" شبهایم بی"مهتاب"آسمانم بی"ستاره"وزندگی بدون"افسانه"ممکن نیست.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کندو"همدم"تا درد دلهایم رابرایش بگویم."رویا"میخواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم...دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد.آری؛انگار دلم میخواهد دخترم"رها" باشد💖💖💖
سلام بچه ها ببخشید دیر میام خیلی سرم شلوغه واقعا رسیدگی ۲ تا بچه همزمان سخته همیشه کمک ندارم مامانم ...

سلام خوبی خانومی خدا دوقلوها تو حفظ کنه میشه بگی با دارو دوقلو دار شدی چی خوردی آمپول هاش سی جی زدی؟؟ 

اینکه میگن زن قبل مرد..... بشه تو جنسیت تاثیر داره؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام به همگی خوبین بچهادلم براتون تنگ شد حکیمی جان هدیه جون خوبینخوبین کی زایمان میکنین سانازاخرش ع ...

ماهک جان انشالله همیشه کوچولوهات سلامت باشن 

میشه بگی دارو چی خوردی آمپول هم زده بودی روزی چند تا؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2738
ثمین جان پسرمیخای رور۱۴,هم حتمااقدام کنین وقبل اقدام به شوهرت قهوه بده خودتم بانشاسته شستشوبده گلم ا ...

با نشاسته چجوری شستشو بدیم؟؟؟