2737
2734
سلام دوستان
من اطلاعاتم 30 سالمه برای تعیین جنسیت میخوام پی جی دی کنم مرحلش رو هم از اسفند ماه ایشالا شروع میکنم
خدایا کاش حکمتت رو می دونستم ولی راضی ام به رضای تو!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

marzi عزیز من هفته پیش همین موقع ها داشتم تو بیمارستان مراحل سقطو میگذروندم. دفعه دومم بود اما ایندفعه مردم و زنده شدم . فکر میکنم به اندازه کافی درد کشیدم. دفعه اول فکر میکردم دیگه برای ما پیش نمیاد چون احتمال جنین ماژور 25 درصد بود. اما وقتی شد و اون همه درد کشیدم عهد کردم دیگه این مراحلو نرم. از اون گذشته استرس 3 هفته ای جواب cvs مارو کشت. میدونم احتمال لانه گزینی کمه اما حداقل مراحل سقط تو 16 هفتگی و اثرات روانی اونو نداره. البته هنوز خودم هم مطمئن نیستم میخواهم چیکار کنم. سردرگمم
سلام دوستان. مشخصات من رو هم بنویسید.

ثناخانوم .....29ساله......مشکل ژنتیکی جنینهای قبلی......... قبلا انجام ندادم(منتظر جواب پاتولوژی جنین )
امروز روز خوش اقبالی حیرت انگیز من است.من سزاوار بهترینها هستم.خدا همه جا با من است.هم اکنون به لطف الهی همه چیز و همه کس توانگرم می سازند.سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.در دنیای من همه چیز عالیست.من همواره آرام و بر خود مسلط هستم.من خوشبخت می شوم و برای همه اطرافیانم خوشبختی می آورم.من شایسته عشق و محبت و شادی هستم.
2728
2738
امروز رفتم دکتر برای ویزیت بعد از سقط. بهم دکتر سهیلا عارفی رو معرفی کرد برای پی جی دی شنیدم که آدم انرژی مثبتی است و تو کارش خلی وارده اگر کسی اطلاعی داره بگذاره لطفا
سلام آسینونیکس عزیزم.

اومدم اینجا ببینم نیلا مامان شده یا نه ولی دیدم همه پستهاش پاک شده. شما میدونید علتشو؟؟؟؟؟؟؟

دکتر سهیلا عارفی رو من اسمشو تو این سایت زیاد شنیدم ولی اطلاعاتی ازش ندارم. اگه پیشش رفتی ازش راجع به میزان موفقیت و هزینه هم بپرس و بهمون بگو.
ممنون دوستم.
امروز روز خوش اقبالی حیرت انگیز من است.من سزاوار بهترینها هستم.خدا همه جا با من است.هم اکنون به لطف الهی همه چیز و همه کس توانگرم می سازند.سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.در دنیای من همه چیز عالیست.من همواره آرام و بر خود مسلط هستم.من خوشبخت می شوم و برای همه اطرافیانم خوشبختی می آورم.من شایسته عشق و محبت و شادی هستم.
سلام.بدون هیچ دلیل قانع کننده ای جواب آزمایشم منفی شد و مامان نشدم.فقط بسته به شانس است.همه چیز را به خدا بسپارید وپولاتونم خرج یه چیز دیگه کنید.این کار فقط 30%موفقیت دارد و 70%شکست میخورد.
2706