2733
2734
عنوان

خانم شاغل بهتره یا خانه دار؟؟؟

812 بازدید | 37 پست

سلام خانوما...

من مدرکم لیسانسه ولی بازار کار آنچنانی نداره رشتم

پارسال کنکور سراسری دادم ولی دیر شروع کردم و نتیجه هم‌نگرفتم  ۷_۸سال هم از مدرسه فاصله دارم

الانم تازه نامزد کردم...نامزدم هیچ مشکلی با خانه دار بودن نداره و گذاشته به اختیار خودم

ولی خیلی دلم میخواد دوباره واسه کنکور سراسری بخونم رشته تجربی اونم فقط شهر خودمون که فقط پرستاری و اتاق عمل داره دولتی و پرستاری ازاد هم داره....از الان تا کنکور روزی ۶_۷ ساعت رو میتونم بخونم که نامزدم سرکاره...

از لحاظ کتاب و....هم تکمیلم....علاقه هم دارم به این ۲ تا رشته

حالا بنظرتون ارزششو داره کنکور بدم؟؟؟

بنظرتون بعدا پشیمون نمیشم؟؟؟

سیاه قلم هم دارم کار میکنم

کلا از اینکه یه خانم بی هدف باشم تو متاهلی بیزارم🤕🤕

آفرین بخون ادامه بده قطعا میتونی

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شاغل بودن خوبه خیلی هم عالیه 

ولی شرایط آدما با هم متفاوته

روزمرگی های یک پرستار .... من دوست دارم با شما دردو دل کنم 🙂🌈....بنویسید امیدوارترین بودیم آن زمان که تن هایمان آغشته درد و زخم بود ....عکس پروفایلم خودم نیستم ⭐آقایون محترم سایت درخواست ندید و توی تاپیکام شرکت نکنید...

با خوندن که پشیمون نمیشی این که نخونی پشیمون میشی و این آرزویی که داری به دلت میمونه و همش حسرتش رو میخوری 

تو یک سال تمام تلاشت رو بکن اگه قبول شدی که چه بهتر 

نشدی باز یه دلیل داری

چه جوانانی! اسماعیل میبینی؟ چه جوانانی! بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...🖤
خب شاغل بودن خوبه خیلی هم عالیه  ولی شرایط آدما با هم متفاوته

میگم نکنه بعدا اگههه قبول شدم ۴ سال دانشگاه و سرکار بعدش خسته و بی انگیزه بشم؟؟؟😑 یکسال بعداز ازدواجمم قراره بچه دار شیم

واقعا موندم😐

سلام ببین نمیشه گفت شاغل خوبه یا خانه دار 

چون اینطوری دعوا میشه و همش میخان که فکرای خودشون رو بهت تحمیل کنن در حالی که نمیدونی پشت این گوشی و کاربری ها کیا با چه تفکری نشستن 

فقط یه لحظه فکر کن خدای نکرده خدایی نکرده زبونم لال یه اتفاقی افتاد و یا از همسرت جدا شدی 

پول و سرمایه ای هم نداری که کمکت کنه 

الان میخای چیکار کنی ؟

هر انسانی فارق از جنسیت باید باید یک کاری و شغلی داشته باشه تا بتونه از پس خودش بربیاد پس هی نگو زن شاغل یا زن خانه دار 

نا سلامتی توقرن ۲۰۲۰ هستیما😁💓

دور و اطرافتو نگاه کن تا نظرات نینی سایتی ها 

2706