2733
2734
عنوان

خانوادم خیلی به شوهرم گیر میدن

204 بازدید | 10 پست

سلام خانما شوهرم تولیدی لباس داره. درآمدش خیلی خوبه من راضیم . کلا شوهرم خیلی آدم خوبیه. خیلی احترام خانواده مو داره. ولی کافیه یه کم تو زندگی کم بیاره دیگه بابام و مامانم منو کچل می کنن. پیش اونم نمی گن فقط یا پیش من میگن یا پشت سر . بد و بیراه فحش هم می گن. مثلا شوهرم این ماه به دلیل یه چند تا مشکل یه کم پول کم اورد دوتا از چک هاش برگشت خورد . منم این سه چهار روزه اومدم خونه بابام . دیگه هی دارن میگن این همه پول در میارید کجا میرن. شوهرت حواسش نیست حواس پرته. بلد نیست کار کنه. به علاوه چندتا فحش. هرچی می گم ما کارمون بیشتر سرمایه است تا پول . هرچی می گم پول دست مردم داریم. حرف تو گوششون نمیره. من با حرفاشون خیلی ضربه روحی می خورم بخدا دارم دیوونه می شم . شوهرم رو خودم انتخاب کردم‌. لطفا اسمش رو دلسوزی پدر و مادرانه نزاید. فقط راهنمایی کنید چطور حرفاشون رو ندید بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باید خبر داشته باشن از چک برگشتی شوهرت؟

بابا واسه چی زندگیاتون همیشه تو خونه بقیه‌ست؟!

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731

اونا از کجا خبردار میشن همسرت چک برگشتی یا هرمشکلی داره؟ خودت میگی ‌که نباید بگی. مگر اینکه بخوان شوهرت هی واسشون پول خرج کنه تعریفش و کنن که میخوام‌نکنن. تو هم سعی کن نمونی اونجا

2740

عزیزم اصلا نیازی نیست که برای خانوادت توضیح بدی روند کار همسرت رو!

اشتباه از خودته که اجازه دخالت میدی

بزار همه چی تو چهاردیواری خونه خودتون بمونه

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿

به نظر من با احترام بهشون بگو هر کسی یهدانتخابی کرده و منم از انتخابم‌راضیم زندگی بالا و پایین  داره امروز داریم یه روز نداریم شماهم اگه از وجود من اینجا ناراحتین یا اضافه هستم بگین که تکلیف مشخص بشه چون من الان تو دوره ای هستم که نیاز به حمایت لفظی دارم نه غر غر کردن 

کمتر برو خونشون خونه خودت بمون که اعصابت اروم تر بشه

چرا باید خبر داشته باشن از چک برگشتی شوهرت؟ بابا واسه چی زندگیاتون همیشه تو خونه بقیه‌ست؟!

شوهرم خودش می شینه میگه. شوهرم با اینا صمیمه دوسشون داره. بهش می گم نگو ولی بازم میگه