2733
2734
عنوان

یه جا تو توییتر نوشته بود....😂💔

284 بازدید | 20 پست

نوشته بود «مردم تصمیم میگرن با بنزشون برن بیرون یا پورشه

منم تصمیم میگیرم آهنگه رو با ۳۲۰ دانلود کنم یا ۱۲۸؟!

آخرشم با ۱۲۸ دانلود میکنم...»

می‌خوام بگم

یه خسیسایی هم مثل من هستن، نه اینترنت هدر میدن نه پول

فقط آهنگه رو پخش میکنن بعد صداشو ضبط میکنن:)))

خلاصه نه چک زدیم نه چونه اینترنت نرفت از خونه😌💔✌🏼

شما چی؟!😂

آنلاین گوش بدی بازم‌نت میره 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شما آهنگ را پلی میکنی فکر میکنی نت استفاده نمیشه ؟:)

حرفی که به نظرم درسته را در تاپیک ها و اجتماع میزنم و میرم .ریپلای ها و جواب ها را نمیخونم .چون خیلی ها مخالفن و با حرف درست تهاجمی برخورد میکنن.میذارم پشت سرم اونقدر حرف بزنن که خسته شن .
2731
2738

از اول اینقدر باهوش بودی یا جدیدا اینقدر باهوش شدی چک و چونه جان نتت می‌ره اینطور 🤣💔

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️
انلاین گوش بدی از نتت کم میشه خانوم😐😂

انلاین گوش نمیدم، یه دور پخش میکنم وقتی میخونه با گوشی خودم ضبط میکنم😐😂

اینترنت مامانمم بره به من ربطی نداره:) مال خودشه به من چه:)

نه با گوشی مامانم پلی میکنم، با گوشی خودم ضبطش میکنم😑😂😂

تو دیگه خیلی نوبری 

به قول ترکها از یومورتادان یون قرخان سان😂😂😂

میگم دلبر به ننت بوگو اسپند دود کنه عروسش داره میاد💝😍
نه با گوشی مامانم پلی میکنم، با گوشی خودم ضبطش میکنم😑😂😂

خب پس نت مامانت را استفاده می کنی نه نت خودت رو

حرفی که به نظرم درسته را در تاپیک ها و اجتماع میزنم و میرم .ریپلای ها و جواب ها را نمیخونم .چون خیلی ها مخالفن و با حرف درست تهاجمی برخورد میکنن.میذارم پشت سرم اونقدر حرف بزنن که خسته شن .
انلاین گوش نمیدم، یه دور پخش میکنم وقتی میخونه با گوشی خودم ضبط میکنم😐😂 اینترنت مامانمم بره به من ...

اصلا نگرفتی چی میشه خخخخ

2706