2737
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنید؟

59 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من ۳۸ سالمه و مجردم. ایران هم زندگی نمیکنم. یه آقای ایرانی رو توی این یک سال که اینجام برای مسایل کاری یا کمک توی زبان می‌شناسم. در حد اینکه دوبار دیدمش برای کار و پیام احوالپرسی هرچند وقتی دادیم به هم یا سر کار و این مسایل. ۱_۲ بار که جدیدا من حالشو پرسیدم یه دفعه بهم یه روز پیام داد که اگه دوست داری ظهر نهار درست میکنم بیا خونه ام اگه تنهایی حوصله ات سررفته. به نظرتون من رفتار اشتباهی داشتم؟ من محترمانه گفتم مزاحمتون نمیشم و ممنون . نمی‌دونم باید تند جواب میدادم؟ باید از این آدم دوری کنم از این به بعد؟ می‌دونم خیلی هاتون سنتون کمتر ازمنه ولی من تجربه زیادی در این مسایل ندارم و کلا سرم توی درست و کار بوده و هست. ممنون میشم راهنمایی کنید. راستش ذهنم خیلی درگیر شده که شاید من رفتاری داشتم که همچین برداشتی شده. هرچند که تا حالا حرف خاصی ندیدم از ایشون حالا هم خیلی عادی برخورد کردن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لحن خاصی نداشت فقط اینکه یه دفعه خونه بگه بیا یکم برام تعجب آور بود

فک نمیکنم  قصد بدی داشته ولی خب باز تو بهتر میدونی

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
2728

به نظر من که خوب جوابشو دادین ، ایشونم کار بدی نکردن یا دوستانه دعوتتون کردن یا اینکه اصلا در نظر میگیریم به شما علاقمند شدن و میخواستند این ارتباطو گسترده تر کنن و برای ناهار دعوتتون کردن که بیشتر با هم آشنا بشید بازم رفتار توهین آمیزی نداشتن شما مختارید که بپذیرید یا رد کنید 

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
به نظر من که خوب جوابشو دادین ، ایشونم کار بدی نکردن یا دوستانه دعوتتون کردن یا اینکه اصلا در نظر می ...

یه مقدار به این دلیل که میشد رفت بیرون یا هرجای دیگه حداقل دفعه اول اگه قصد آشنایی بود یا بقول خودشون اینکه من حوصله ام سر نره  و تنهام، چون ایشون قبل من اینجا بودن و ماشین دارن. ولی اینکه بگن خونه برام هم تعجب انگیز بود هم حسن نیتشون یکم زیر سوال می‌رفت. شاید هم من سختگیرم. 

یه مقدار به این دلیل که میشد رفت بیرون یا هرجای دیگه حداقل دفعه اول اگه قصد آشنایی بود یا بقول خودشو ...

نه خب نمیشه گفت سخت گیرید من فک کردم قبل از این حداقل یه بار بیرون دعوتتون کرده ،اگه دفعه اوله که بله یکم زیاده رویه ولی خب ممکنه نا پخته عمل کرده باشه ،به هر حال به نظرم رفتار شما و مدل جواب دادنتون کاملا از روی فکر و نشون دهنده بلوغتون بود فقط بیشتر دقیق شید تو رفتاراش که خدای نکرده قصد سو استفاده از شمارو نداشته باشه ،هر حرفی راجب اینکه شما با فرهنگ اینجا آشنا نیسنیدو این مسائل طبیعیه و..... که قصد کوبوندن شمارو داشته باشه تا اعتماد به نفس شمارو پایین بیاره نشون دهنده اینه که ایشون قصد سو استفاده داره البته شما از طرز صحبت و رفتارتون معلومه خانوم با شعور و عاقلی هستید فقط چون میگید قبلا تجربه این روابطو ندارید من اینارو بهتون گفتم 

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
2740