2737
2739
عنوان

سقط و خونریزی

697 بازدید | 19 پست

خواهرم  بین ۵ تا۶ هفته باقرص سقط کرد بعد مصرف قرص چندساعت درد شدید داشت و خونریزی خیلی کم در حد که میگه فقط موقه دستشویی رفتن پد تمیز مونده ... و ی لخته کوچیک دفع کرده و دردش بعد ۴ ساعت تموم شد اهان میگه اسهالم بوده که درد و اسهالش باهم قطع شده الانم خونرزیزی خیلی کم داره 

ینی سقط شده ؟ 

چطور بایر بفهمه جتما باید سونو بده

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

احتمال زياد ساك دفع شده ولي فردا يا پس فردا حتما سونو بده احتمالا بقاياش ميمونه كه بره دكتر قرص بده واسه اونم

👑هركس بَدِ ما به خَلق گويد..ما چِهره زِ غَم نمي خَراشيم..     ما خوبيِ او به خَلق گوييم..تا هردو دروغ گفته باشيم👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمال زياد ساك دفع شده ولي فردا يا پس فردا حتما سونو بده احتمالا بقاياش ميمونه كه بره دكتر قرص بده ...

من خودم سقط داشتم هفت هفنه جفتم اندازه دوتا انگشت بود این میگع ی چیز خیلی کوچیک  همون من شک دارم ک اصلا سقط نشده باشه 

من خودم سقط داشتم هفت هفنه جفتم اندازه دوتا انگشت بود این میگع ی چیز خیلی کوچیک  همون من شک دار ...

نه اتفاقا يچيز كوچيكه كه متوجه نميشي مثل لخته خون اما بعد از ٦/٧ساعت بايد يه خونريزي شديد داشته باشه، خودش قرص خورده يا دكتر داده شايد نحوه مصرفشو اشتباه انجام داده

👑هركس بَدِ ما به خَلق گويد..ما چِهره زِ غَم نمي خَراشيم..     ما خوبيِ او به خَلق گوييم..تا هردو دروغ گفته باشيم👑
نه اتفاقا يچيز كوچيكه كه متوجه نميشي مثل لخته خون اما بعد از ٦/٧ساعت بايد يه خونريزي شديد داشته باشه ...

نه الان ۲۴ ساعت گذشته میگه اصلا شدید نیس ازپریودم کمتره درحد دوسه قطره 

خودش خرید چندتادزیرزبونی چندتا واژینال ک میگه قزصاهم انگال خورد شده میریزه بیرون  

2740
بله باید کم بشه حتما در اخر ک صفر شد ی سونو هم میدن ک بقایا چیزی تو رحم نمونه ک عفونت کنه

ممنونم عزیزم

نه الان ۲۴ ساعت گذشته میگه اصلا شدید نیس ازپریودم کمتره درحد دوسه قطره  خودش خرید چندتادزیرزبو ...

پس حتما ناقص انجام شده بره سونو 

ناقص باشه باید چیکارکنه ؟ کورتاژ ؟ 

نميدونم دقيق يه دكتر پيدا كنه خيلي بهتره ممكنه دوباره قرص بده با دستورالعمل درست

نميدونم دقيق يه دكتر پيدا كنه خيلي بهتره ممكنه دوباره قرص بده با دستورالعمل درست

ممنونم عزیزم 

من مثل خواهر شما بودم اما توی ۷ هفته جنین فوت شده اما دفع نشد من ۴۸ ساعت بعد از ۶ قرص اول ۶ تاب دیگه مصرف کردم و بعد دوز از مصرف دومم اون وقت بچه افتاد البته حتما سنو بده 

من مثل خواهر شما بودم اما توی ۷ هفته جنین فوت شده اما دفع نشد من ۴۸ ساعت بعد از ۶ قرص اول ۶ تاب دیگه ...

اولین بار چندتامصرف کردید ؟ 

2706