2733
2734
عنوان

خرید النگو

507 بازدید | 23 پست

بچها دیرو النکو گرفتم نمیدونم ضرر کردم یانه اخه گوشوارهام دادم رف، همش حرصم گرفته😭😪16گرم داشتم با گ. شواره شده 21گرم الا 20گرم النگو گرفتم شده 33تومن، البته النگو میله زخیمه خیلی اقاهه گف اینا یکم گرون تره البته چون شرکتش خوبه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوب نباید گوشواره ارو میدادی ضرر کردی عزیز

اخه النگوی خودم 16گرم بود، بعدشم گوشوارهام خیلی بلند بود خیلی اذیت میشدم. شکسته هم بود

اونا شد 28تومن با گوشواره و سه تا النگو، اینا شد 33تومن  چهار تا النگو، فقط 5تومن گذاشتم روش. 

متاسفانه طلا عوض کردن همش ضرره  منم از این کارا خیلی کردم

مال من شکسته بود، مجبور شدم یه عروسی هم در راه داریم، اینبار شوهرمو گفتم حتی اگ شکست دیگه نمیخام. واقعا خودم خسته شدم از این همه عوض کردن. 

2740

گرمی چند بود طلا 

بگو تا بهت بگم چقدر ضرر کردی

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2706