2733
2739
عنوان

آسم در کودک 7 ساله

201 بازدید | 7 پست

پسرم 7 سالشه از پارسال دکتر تشخیص آسم داره مواقع سرماخوردگی سرفه هاش خیلی شدید میشه در حدی که کارش به بستری شدن میکشه دکترش گفته به شرط رعایت تا بلوغ خوب میشه کسی بوده بچش تو این سن آسم داشته باشه و بعدا خوب شده باشه؟ 

بله عزیزم پسر من ،ببین شیر اسب یا الاغ بگیر موقع سرماخوردگی به بده زود خوب میشه ،هرروزه روزی ۱۰ تا دونه بادوم آسیاب کن حریره کن بهش بده ،ترک نکن خیلی خیلی تاثیر داره ،پردنیزولون و ایروکاست و اینا هم که خود دکترا میدن 

جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه.....
بله عزیزم پسر من ،ببین شیر اسب یا الاغ بگیر موقع سرماخوردگی به بده زود خوب میشه ،هرروزه روزی ۱۰ تا د ...

آره عزیزم اسپره و ایروکاست روزانه استفاده میکنه پسر شما چند سالشه؟ دکترش گفته تا چند سالگی خوب میشه‌؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم اسپره و ایروکاست روزانه استفاده میکنه پسر شما چند سالشه؟ دکترش گفته تا چند سالگی خوب میشه‌ ...

پسر عزیز من خوب نشد ،خخخ ،الان ده سالشه ،اما اصلا نگران نباش  ،ببین در سال دوبار بهار و پاییز ببرش حجامت خیلی خیلی بهتر میشه اصلا نترس در حد دو قطره خون میگیرن ،بادام رو استفاده کن  ،یاد بگیر حتما بادکش ریه براش انجام بده ،اینا خیلی تاثیر داره 

2731
پسر عزیز من خوب نشد ،خخخ ،الان ده سالشه ،اما اصلا نگران نباش  ،ببین در سال دوبار بهار و پاییز ب ...

انشالله که خوب میشه پسرت حتما انجام میدم مرسی که وقت گذاشتی و گفتی فقط اینکه باد کش ریه چجوری انجام بدم؟ 

انشالله که خوب میشه پسرت حتما انجام میدم مرسی که وقت گذاشتی و گفتی فقط اینکه باد کش ریه چجوری انجام ...

یه روشش با لیوان و آتشه ،یکی هم با دستگاه بزن نت ،روشش رو اموزش میده ،حتما بادکشش کن همه اینا کمک میکنه پسرت بستری نشه

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، اسم، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا

2740