2733
2734
عنوان

تحملم خیلی کم شده و زود عصبانی می شم

14692 بازدید | 39 پست
سلام دوستای خوب. چند وقتیه که تحملم خیلی کم شده و زود عصبانی می شم نمی دونم چی کار کنم . وقتی خوبم خیلی مهربون هستم اما اگر عصبانی بشم شدید بهم می ریزم و بی ادب و بد دهن می شم بعدم پشیمون . دیگه از این رفتارهای دمدمی خسته شدم. احساس می کنم شخصیت دوگانه پیدا کردم. شاید اگه منو ببینید اصلان باورتون نشه که بتونم حتی یه لحظه عصبانی بشم . چیکار کنم؟؟
من بسیار دقیق و منظم و توانمندم. من خودم و همه انسانها را دوست دارم
ببین شاید بی ربط باشه ولی شاید کمبود ویتامین شدید داشته باشی یا یه اختلال هورمونی باشه . برای مورد اولی مولتی ویتامین ترجیحا خارجی بگیر و بخور شاید بهتر بشی . معمولا میگن عصبانیت زیاد مال کمبود آهن و سایر ویتامینهاست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ترانه عزیز اگر اینطور که مرمر عزیز گفته و مشگل کمبود ویتامین و هورمون نداشته باشی باید کمی در زندگیت تنوع ایجاد کنی
قدر چیزی را که داری بدان قبل از اینکه زمان به تو یادآوری کند :
باید قدر چیزی را که داشتی می دانستی . . .

ترانه منم دقیقا چند وقتیه مثل شما هستم

در واقع از وقتی که محل کارم عوض شده و اومدم اینجا اینجوری شدم

بعضی وقتا یه حرفایی میزنم که بعدش مثل چی پشیمون میشم

از اون بدتر موقع رانندگی کردنمه که دیگه همسرم هم فهمیده نمی دونم چیکار کنم
وای بارون جون منم موقع رانندگی تمام بدنم منقبض میشه . راستش از شوهرم خجالت می کشم که اینقدر بد اخلاقم .
مامان ناز عزیز چه طوری تنوع ایجاد کنم؟ شاید واقعا احتیاج دارم که یکم استراحت کنم من بخاطر کار و درسم خیلی وقت آزاد ندارم.
ترانه اگه راه حل خوبی پیدا کردی به منم بگو

تازه یه تیکه کلام خیلی بد هم چند وقتیه افتاده تو دهنم که البته همیشه به شوخی عنوانش میکنم

ولی خوب خیلی بده

ناراحتم چند وقتیه موقع رانندگی سعی میکنم با کسی کل کل نکنم یا از بقیه عصبانی نشم

یا اگه عصبانی شدم حداقل چیزی نگم

ولی حسابی داغون میشم
بارون شما نی نی نداری؟ من ندارم همش فکر می کنم اگه بچه بیاد با چه اعصابی باهاش برخورد کنم؟ شما چند سالتونه؟
2706