2733
2739
عنوان

بخیه عمل بینی

101 بازدید | 9 پست

سلام

عمل بینی درمانی انجام دادم....خانم هایی ک عمل بینی انجام دادید  موقعی ک دکتر میخواست بخیه رو بکشه بی حس کننده زد یا نه؟ و این ک درد داشتید یا نه؟

من خودم را دوست دارم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من عمل زیبایی بود 

درد نداشت اول با تیغ برید بعد کشیدشون‌ 

فقط بخیه های داخلی یکم سوخت 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
2731

بی حسی نزد 

درد هم نداشت

امضا ندارم انگشت میزنم........گفتم برای موندنم دلیل بیار گفت بشین برنج خیس کردم ....همه دل میبردند اما تو جان میبردی.........اون موقع که ما خاص بودیم!شما یه هفته صبی بودی یه هفته ظهری
مال من عمل زیبایی بود  درد نداشت اول با تیغ برید بعد کشیدشون‌  فقط بخیه های داخلی یکم سو ...

منظورم بخیه داخلیه    دکتر من با قیچی برید .. من بخیه بیرونی نداشتم    عمل درمانی بود.

من خودم را دوست دارم     
2740
بخیه داخلی بود؟

والا چیزی نفهمیدم 

نه فکر کنم بخیه ی بین دو سوراخ 

امضا ندارم انگشت میزنم........گفتم برای موندنم دلیل بیار گفت بشین برنج خیس کردم ....همه دل میبردند اما تو جان میبردی.........اون موقع که ما خاص بودیم!شما یه هفته صبی بودی یه هفته ظهری