2737
2734
عنوان

خانومایی که تاحالا باردار نشدن و مشکل دارن یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 34 پست
یک ساله...سالم سالمیم مشکلی نداریم نمیدونم چرا نمیشه

استرستو کم کن میشه انشاالله

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه سالو نیمه ،جفتمون مشکل داریم

دوبار ایو ای منفی ، و الانم شیش روزه که برای بار دوم انتقال جنین دادم ،دهم این ماه ازمایشمه توروخدا دعام کنید شرمنده نشم

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
2731
پنج سال منتظرم  ژن هتروزیگوت دارم  که باعث سقط مکرر میشه دوتا سقط داشتم  ینی غلظت ...

منم سقط مکررم غلظت خون هم دارم الان چیکار کردی سقط هات تو چند هفته اتفاق میوفتادن 

2740
منم سقط مکررم غلظت خون هم دارم الان چیکار کردی سقط هات تو چند هفته اتفاق میوفتادن 

توی هفته های پایین بهشون خون نمیرسید سقط میشدن 

یکی شش هفته یکی هفت هفته 

میگن امپول داره 

هم باردار شدی باید امپول هارو بزنی 

اسم آمپولش هپارین هس

بروزیرنظرفلوراتاجیک اینستا خیلیا جواب گرفتن

عزیزم چند ماه طبق لایواشون همه رو انجام دادم کامل رفتم بعدش آزمایش دادم درکمال ناباوری هورمونام خیللی بدتر شده بود

عزیزم چند ماه طبق لایواشون همه رو انجام دادم کامل رفتم بعدش آزمایش دادم درکمال ناباوری هورمونام خیلل ...

😓

عزیزم ان شاالله خدادامنتوسبزکنه.خیلیامث شمابودن باردار شدن ورزش کن بهش فکر نکن خدارحیمه

💙
توی هفته های پایین بهشون خون نمیرسید سقط میشدن  یکی شش هفته یکی هفت هفته  میگن امپول دار ...

اره من اونارو میزدم انوکساپارین ولی سقط شد نمی‌دونم چرا ،ولی خدا خودش کمکون کنه 

2706