2737
2739
عنوان

نشتی کیسه آب یا ترشحات بارداری؟

195 بازدید | 12 پست

سلام مامان ها

هفته ۳۳ بارداری هستم چند روزی هست لباس زیرم ترشحات همراه با خیسی دارم و اینکه کلا خیلی مثانه م تحت فشاره تا مایعات می خورم فورا حس پر بودن دارم و زیر دلم درد میگیره باید برم دستشویی و میبینم لباس زیرم کمی خیس هست همراه با ترشحات و بعد از شستشو که خودم رو خشک میکنم اصلا ترشحات رو دستمال نمیبینم.

نگرانم نمیدونم ترشحات طبیعی واژن هست یا نشتی کیسه آب؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم هفته ۳۳هستم تا آب میخورم سریع زیر دلم درد میگیره باید برم دسشویی ..نمی‌دونم برو‌دکتر شاید نشتی د ...

از ماما پرسیدم میگه چون همش احساس دستشویی داری مثانه شل شده و تحت فشاره که خیس میشی اگر اون خیسی گرم باشه نشتی هست ...خب مقدار کمه من اصلا متوجه نمیشم گرمه یا نه...بعدم طرف صبح زیادتره عصرها کمتر یا اصلا نیس

ب بو و رنگش و مقدارش توجه کن ببین تا چ حد خیس میشی. موقعی اینطور میشه سریع دستمالو عوض کن یکم راه برو فعالیت کن بعد چک کن اگ دوباره خیس شده ممکنه نشتی باشه اگرنه ترشحاته. منم دقیقا دوسه هفته پیش اینجوری میشدم میترسیدم کیسه اب باشه دکتر چک کرد فقط ترشحات زیاد بود

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
مشهد هستی؟دکترت کیه

نه عزیزم مشهد نیستم شهرستانم... میخوام ببینم اینکه همراه با ترشحات هست و بعد از دستشویی و خشک کردن رو دستمال اصلا ترشحی نیس طبیعیه و همون ترشحات هست این خیسی؟؟

میترسم دکتر برم معاینه کنن که خب اصلا خوب نیس

ب بو و رنگش و مقدارش توجه کن ببین تا چ حد خیس میشی. موقعی اینطور میشه سریع دستمالو عوض کن یکم راه بر ...

ببین بو که نداره و خیسی هم اندازه بند انگشت رو لباس زیر و همراه ترشحات تقریبا زرد رنگ...آره سرپا زیاد باشم میشم

دکتر معاینه کرد یا تست آمینوشور گرفت؟؟

2740
از ماما پرسیدم میگه چون همش احساس دستشویی داری مثانه شل شده و تحت فشاره که خیس میشی اگر اون خیسی گرم ...

من کیسه ابم سر بچه اولم پاره شد آب داغ بود و با شدت میومد 

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
من کیسه ابم سر بچه اولم پاره شد آب داغ بود و با شدت میومد 

خب اون که پاره بشه متوجه داغی میشی اما این چون خیلی مقدار کم هست اصلا حس نمیکنم می رم دستشویی میبینم هست☹ صبح بعد از دستشویی دراز کشیدم چند تا سرفه زدم اما اون موقع چیزی نیومد...اما در طول روز باید چند بار لباس عوض کنم 

ببین بو که نداره و خیسی هم اندازه بند انگشت رو لباس زیر و همراه ترشحات تقریبا زرد رنگ...آره سرپا زیا ...

مال منم دقیقا اینطوری بود نترس نشتی کاملا ش‌ورت و خشتک شلوار خیس میشه پارگی هم ک یسره میاد. ن با دستگاه اسپکولوم یکم از اون مایعو برداشت تشخیص داد ترشحه همراه با کمی عفونت🙁

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
مال منم دقیقا اینطوری بود نترس نشتی کاملا ش‌ورت و خشتک شلوار خیس میشه پارگی هم ک یسره میاد. ن با دست ...

خدا کنه عزیزم

به آبجیم گفتم میگه نگران نباش ترشحه اما بازم ترسیدم گفتم فردا از ماما بپرس

و دقیقا منم میترسم برم دکتر معاینه کنه خدایی نکرده نشتی هم نباشه ایجاد بشه آخه هفته ۱۶ آمینیوسنتز داشتم... 

خدا کنه عزیزم به آبجیم گفتم میگه نگران نباش ترشحه اما بازم ترسیدم گفتم فردا از ماما بپرس و دقیقا م ...

منی ک سرکلاژ شدم اون قسمتم محدوده خطره معاینه شدم هیچی نشد😅 ولی مواظب عفونت باش