2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من شاید تو کل عمرم فقط10بار خوندم نمازشب رو ولی اصلا ب خاطر حاجت نبوده ب خاطراون حس قشنگی بوده ک ب آدم میده خیلی خوبه خیلی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
منم خیلی تو نماز شب برای ازدواج زود و خوبم دعا میکنم  برام دعا کنید لطفا اسمم فریباست

لایق باشم چشم عزیزم.

همیشه از خدا خیر و صلاحتون بخواین🙏🙏🙏

خوشبختی یعنی؛ داشتن (تو) و فرزندانی از نسل (تو) 👩‍❤️‍👨
لطفا یکی راهنمایی کنه چجوری میخونن میخوام بهونم امشب

۴ تا دو رکعتی مثل نماز صبح میخونی، نیتش نماز شبه.

بعد یه دو رکعتی به نیت نماز شفع میخونی تو رکعت اول حمد و ناس، تو رکعت دوم حمد و فلق

بعد یک نماز یک رکعتی میخونی به نیت نماز وتر، اول حمد بعد سه بار قل هوالله احد، بعد فلق بعد ناس،  بعد قنوت میکنی و ۷۰ بار میگی استغفرالله ربی و اتوب الیه، بعد ۴۰ بار میگی الهم اغفر للمومنین والمومنات و المسلمین والمسلمات،  بعد ۳۰۰ بار میگی الهی العفو،  بعد ۷ بار میگی هذا مقام عائذ بک من النار ، بعد یک بار میگی رب اغفرلی ورحمنی و تب علی انک انت تواب الغفورالرحیم

2706