2733
2734
عنوان

لیزر موهای صورت

481 بازدید | 9 پست

سلام ،لیزر موهای صورت باعث تیرگی صورت نمیشه؟چرا جایی که من میرم برای صورت میگن بعد لیزر تا دو روز پماد زینک بزنید!

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند

یا دم رفت بپرسم درد ش قابل تحمل هستش آستانه تحمل درد من خیلی پایینه ،میترسم درد ش زیاد باشه به گریه بیوفتم ابرومم به ره اونجا

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند

بخطر اینکه زخم نشه و جای سوزشش خوب بشه

من همونجا بعدلیزر میزدم دیگه نمیزدم

لیزرمو ادامه ندادم میخام برم یجا ک دستگاش کندلا باشه

به‌نظر‌من‌توی‌تاریخ‌به‌غیر‌از‌سقراط‌وبقراط‌یه‌نفربه‌اسم‌حبه‌ی‌مقراط هم بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده😁منم به یادش اسم کاربریمو گذاشتم حبه‌ی‌مقراط که لااقل ی نامی ازش بجابمونه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من میخاستم برم گفتن نرو موهای ریز بعدا کلفت و مردونه درمیاد😐

ای وای اینکه بدتر میشه ،

البته این‌مورد برای من پیش اومد زیر گردنم سه تا موی ضخیم داشتم اونا رو لیزر کردم بعد باردار شدم سه ماه نرفتم لیزر باور میکنی کل زیر گردنم دیگه شده بود مو از این گوش تا گوش زیر گردنم مو های بلند در اومده بود تازه تعداد موهای ضخیمم هم بییت تا شده بود ،بعد کورتاژ رفتم لیزر کردم اینبار همه ی زیر گردنم رو 

ای وای اینکه بدتر میشه ، البته این‌مورد برای من پیش اومد زیر گردنم سه تا موی ضخیم داشتم او ...

واییی منم ترسیدم ی خانم ارایشگر بهم گف لیزر نرو لیزر برا صورت خانما خوب نیس موها نازک و زیاد هس با بند یا وکس بردارین بری لیزر موهای ریز بعد چند سال شاید کلفت دربیاد