2737
2734

کاربریش چی بود 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بابام ادم فضایهه

لطفا اگه تو تاپیک من اومدین این موارد رو رعایت کنید!⚠️....خارج از موضوع تاپیک حرف نزنید مثلا اگه سوالی پرسیدم فقط جواب سوالم رو بدید و راهنمایی کنید ولاغیر!....... اگه بحث جدیه و دارای علامت 😭😔هستش خنده و شوخی ممنوع چون واقعا تو اون موقعیت حوصله شوخی کردن ندارم!..... تو تاپیک من سوال های سطحی نپرسید مثلا بگید شپش یا کک چجور حشره ایه ژلیش کردن ناخن چجوریه عوارض کاشت ناخن چی هست و...چون جواب همه اینا تو نت هستش و به راحتی با سرچ به دست میاد.اگه تو تاپیک کسی سوال سطحی بپرسه به جز اون کاربرایی که باهاشون دوستم جواب نمیدم متسفانه!
اسی، اسم واقعی شما افراست؟

نه عزیزم سریال افرا را میداد اومدم نی نی سایت.از سال ۹۶ عضو بودم اسمم  زری است.

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 
2738
نه عزیزم سریال افرا را میداد اومدم نی نی سایت.از سال ۹۶ عضو بودم اسمم  زری است.

آهان مرسی

آخه یکی از گزینه های اسم برای نی نی ایم هست

میخواستم بدونم تو جامعه باهاش راحتی یا نه

2706