2752
2734
عنوان

مشهدی ها.اسپرم اهدایی

710 بازدید | 24 پست

لطفا اگر میدونین که کجا انجام میدن که دکترش هم خانم باشه معرفی کنین.اگر خودتون انجام دادین راهنمایی کنید منو لطفا.

درضمن اینکار از نظر مراجع بدون مشکل هست.لطفا نظرات ازار دهنده رو برای خودتون نگه دارین.کسی که به این مرحله رسیده خودش داغون هست.با حرفاتون نمک زخمش نشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه

دکتر نزهت موسوی فر محل مطبشون کلاهدوز ۱۱ هست

دکتر خوبین می تونید برید و ازشون سوال کنید اینکارو انجام میدن یا نه.چون میدونم آی یو آی و آی وی اف انجام میدن در مورد این مسئله هم سوال کنید

در مورد بحث مذهبیش من اطلاعاتی ندارم گلم خودتون می تونید از مراکزی که سوالات شرعی رو جواب میدن بپرسین 

۳۲۰۲۰ اینجا سوالات شرعی رو جواب میدن

2731
عزیزم امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه دکتر نزهت موسوی فر محل مطبشون کلاهدوز ۱۱ هست دکتر خوبین می ت ...

ممنونم از کمکتون.

رفتم حرم از چند نفر سوال کردم و به دفتر رهبر هم زنگ زدم.گفتن مشکلی نداره

ممنونم از کمکتون. رفتم حرم از چند نفر سوال کردم و به دفتر رهبر هم زنگ زدم.گفتن مشکلی نداره

عزیزم امیدت به خدا باشه خدا وقتی از همه عالم ناامید میشی و واقعا امیدت فقط خدا هست حتما بهت کمک میکنه.

فقط آرامش داشته باش چون استرس خیلی تاثیر منفی داره

اگه خواستی بری پیش این دکتر بهم پیام بده من شمارش رو دارم بهت میدم و اینکه این دکتر بری باید مدتی در نوبت باشی دیدم افرادی میان یک ماه نوبت بودن

عزیزم امیدت به خدا باشه خدا وقتی از همه عالم ناامید میشی و واقعا امیدت فقط خدا هست حتما بهت کمک میکن ...

ممنون میشم اگر بدین بهم.

اگر تلفنی زنگ بزنم تا ببینم حتما اینکارو انجام میدن جوابمو میدن؟

روز خاصی باید تماس بگیرم؟

2706