2752
2734
عنوان

چرا تاپیک شیطان و جن در ظاهر انسان ترکوندن داشتم میخوندم😢😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 48 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اها خب دیگ برنمیگردونه فک کردم میخوای اینجارم بترکونه😑

برای منو چندبار برگردوند😂

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
2731
چ چیزا همه چی ممنوعه ک

وقتي اونا اون بحث تعطيل كردن مسلما ديگه نميخوان دوباره اون بحث باز شههه جانم

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖
بعضیا واقعا بی‌شعورن  خو دوست نداری نخون حاجی برای چی گزارش میزنی :/

دقيقا

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖

روضه گرفتن تا روز دهم...بعد شوهر خانمی که تعریف میکنه به زنش میگه دیگه بسه نمیخواد بری بقیش رو منم از این خانم همسایه میترسم...یه وقتایی این خانم همسایه میومده باهام صحبت میکرده و از تو بد میگفته......بعد این خانم همسایه انگار علم غیب داشته و از همه چیز با خبر بوده...اینا هم شک کردن که انسان نباشه...منم تا اینجا خوندم

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

اگ توی روضه خانومه اصلا دست به سیاه و سفید نمیزده و توی روز دهم شوهر اسی بهش میگه که دیگه بیخیال این نذر و روضه اینم خیلی پیگیری میکنه که چرا و چیشده شوهره میگه این زن همش منو تنها گیر میاره و بدگویی تورو میکنه و من ازش خیلی میترسم یه جوری نگاه میکنه دائمم به من میگه نگاه کنید به من، بعدم یه خانوم دیگه توی روضه بوده که خیلی خالصانه کمک میکرده یه روز همون لیلا بهش میگه حضرت فاطمه اومده به خوابم گفته بهش بگو از روضه پسر من نره بعد خانومه خیلی تعجب میکنه چون قرار بوده از پس فرداش بره یه جای دیگه روضه و به کسی هم نگفته بوده، بعدش همون روزی ک شوهر اسی میگه دیگه نمیخاد ادامه بدیم شبش همون خانومه که کمک میکرده زنگ میزنه ب اسی و میگه من از فردا نمیام نگاه لیلا خانوم خیلی سنگینه و من ازش میترسم