2737
2734
عنوان

از چه ذکرهایی واسه ازدواج حاجت گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 45354 بازدید | 87 پست
بعضیا میگن باید تو اجتماع باشی من دانشگاه رفتم سر کارم میرم روابط اجتماعیم عالیه البته اینو بقیه میگ ...

عزیزم.اصلا به زیبایی  موقعیت اجتماعی و دانشگاه .دل نبند... دوست من زیبا بود شان اجتماعی بالا .اینا اما یه ازدواج خیلییییی بد کرذ...در عوضش متوسل به دعا و امامان شو و از خدا بخاه بهترینا رو سرراهت بزارهد

سلام خانوما میشه خواهش کنم واسم دعا کنید من سه ماه دیگه سی سالم میشه البته زندگی خوبی دارم ولی دلم ...

سلام عزیزم امیدوارم ک ازدواج موفقی کرده باشی،اگ هم هنوز مجردی ان شاالله بزودی متاهل میشی عزیزم استغفار رو بذار ورد زبونت و از ته دل بسپار ب خدا

واسم با دلای پاکتون دعا کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم امیدوارم ک ازدواج موفقی کرده باشی،اگ هم هنوز مجردی ان شاالله بزودی متاهل میشی عزیزم استغف ...

سلام گلم تبریک میگم. میشه بگی کند سالگی حاجت گرفتی؟ یس به چه روشی میخوندی و چه ساعتی از روز میخوندی؟ شما چله زیارت عاشورای حق شناسو خوندی تا حالا؟ ممنون میشم جواب بدین

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود.... 💔 
سلام عزیزم امیدوارم ک ازدواج موفقی کرده باشی،اگ هم هنوز مجردی ان شاالله بزودی متاهل میشی عزیزم استغف ...

ممنون عزیزم

نه هنوزم مجردم وخیلی دل شکسته از اینکه خواه  کوچیکم مشکلش منم تا ازدواج کنم استرسای مامانم وقتی ک خودم میخوام ریلکس باشم وزندگی کنم ولی اینجور چیزا نمیذاره

خیلی خستم عزیزم 

2728
سلام به همه دوستان گل من سه ساله ازدواج کردم... تو ۲۹ سالگی همش حس میکردیم که یکی از خواستگارام که ب ...

خب وسطش پریود رو‌چیکاررکردین؟

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن

دوستان شهید علی حاتمی که مزارشون تو هویزه هست و معروف به مسئول کمیته ازدواج جوانان هست ایشون رو شفیع قرار بدیدو نذرشون کنید و از خدا یه ازدواج موفق بخواهید و شهید احمد پلارک هم عالیه مثلا براشون صلوات ختم کنید یا سوره حشر،یس رو ۴۰ روز بخونید و هدیه کنید به ایشون خیلیا حاجت گرفتن 

2738
دوستان شهید علی حاتمی که مزارشون تو هویزه هست و معروف به مسئول کمیته ازدواج جوانان هست ایشون رو شفیع ...

بالاخره به کدوم شهید متوسل بشیم؟؟ 

تاحالا کسی از اینا حاجت ازدواج گرفته ؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
 دوتاشم  خوبه میتونید تو نی نی سایت سرچ‌کنید راجع بهشون خیلیا حاجت گرفتن

شما دیدید تو اطرافتون کسی حاجت بگیره؟ برا ازدواجش

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

عزیزم من هزار راه رفتم حتی پای پیاده رفتم کربلا رو قبر امام حسین زار زدم نشد ک نشد ک نشد ک نشد هر راهی بگی رفتم دعام گرفتم بی فایدس ازدواج یه شانس ک فقط نصیب یه عده خاص میشه منم ۲۹ سالمه دیگم امیدی ندارم دیگم تلاش نمیکنم فقط منتظر مرگم همین چون زندگیم شده تکرار