2737
2734

سلام خانوما شبتون بخیر...کسی هس اینجا عمل بای پس یا اسلیو انجام داده باشه؟شرابطش توی هفته های اول چطور بوده؟من خیلی درد دارم و حالت تهوع...بعد از چندوقت خوب شدین؟

دخترعمه شوهرم بعد ۳ ۴ ماه الان دیگه حالش خوبه...اون اپایل افسردگی هم گرفت، بعد عمل زد کیسه صفراش هم مشکل پیدا کرد که متوجه شدن بیشتر بالااوردن هاش مال اون بوده اونو که عمل کرد حالش خوب شد

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دخترعمه شوهرم بعد ۳ ۴ ماه الان دیگه حالش خوبه...اون اپایل افسردگی هم گرفت، بعد عمل زد کیسه صفراش هم ...

حتما دیر خوب شدنش بخاطر همون صفراش بوده...من۲هفته ی عمل کردم بریدم دیگه...ولی همسرم ک عمل کرد میگه هیچ دردی نداشتم

حتما دیر خوب شدنش بخاطر همون صفراش بوده...من۲هفته ی عمل کردم بریدم دیگه...ولی همسرم ک عمل کرد میگه ه ...

من دوست دارم ولی میترسم به شدتتتت ...وزنت چقدر بود؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
من دوست دارم ولی میترسم به شدتتتت ...وزنت چقدر بود؟

والله وزنم چندین ساله رو ۹۰وخورده ای بود تااینکه بارژیم رسوندم۷۷ولی بازبرگشتم...دیگه خسته شدم از رژیم عمل کردم

2738
شما وزن و قدت چنده 

من وزنم ۶۱ بود ، بعد عروسی به شدت بی تحرک شدم خیییلی تنبل همش دراز کشیدم این ۴ ساله شدم ۸۳ متاسفانه 

من وزنم ۶۱ بود ، بعد عروسی به شدت بی تحرک شدم خیییلی تنبل همش دراز کشیدم این ۴ ساله شدم ۸۳ متاسفانه& ...

اصلا عمل نکنی باابن وزن تو رو خدا....دردایی ک من دارم میکشم اگه ازقبل میدونستم هیجوقت عمل نمیکردم...سالم خوری کنی راحت وزنت پایین میاد 

اصلا عمل نکنی باابن وزن تو رو خدا....دردایی ک من دارم میکشم اگه ازقبل میدونستم هیجوقت عمل نمیکردم... ...

اون دختر عمه شوهرمم اوایل همینو میگفت میگفت ۸۰ کیلو چاق نیست توروخدا فکر عمل نکنید ، خودش۱۱۳ کیلو بود ....

ولی الان که بعد ۳ ۴ ماه حالش خوب شده لاغر شده توصیه میکنه به همه

اون دختر عمه شوهرمم اوایل همینو میگفت میگفت ۸۰ کیلو چاق نیست توروخدا فکر عمل نکنید ، خودش۱۱۳ کیلو بو ...

آره اتفاقا منم شنیدم همچین چیزی ازبقیه...درد کاری با آدم میکنه ک میگم کاش هیچوقت عمل نمیکردم ولی بعدش خب حتما لذت داره لاغری...ببخشید میگم ایشون پوستشون شل نشد؟

2706