2733
2734
عنوان

گوش درد و عفونت دختر 5 ساله ام🤕🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 5500 بازدید | 56 پست
نمیدونم والا دکترش گفته ۱۵ روز بعد بیارین دوباره معاینه کنم عفونت کامل رفع شده باشه

ببر حتما، من پارسال دخترم و بردم متخصصگوش حلق و بینی عکس و نوار گوش و اینا گرفتم چون باز عفونت کرده بود الان دوباره عفونت کرد، چون عفونت گوش خیلی بده پرده گوش آسیب میبینه، 

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤ 
من هرروز میدادم تا یکماهی شد،بیشترم مشکلی نداره چندین روز بده ببین چطوره تغییری میکنه یانه دارو ...

مرسی عزیزم، حتما امتحان میکنم، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قربونش برم منم یه دختر 3 ساله دارم همش استرس دارم نکنه مریض بشه...ایشالا به زودی خوب میشه براش ...

مرسی عزیزم فدات شم، 

2728
عفونت گوش اگر کامل خوب نشه به پرده ی گوش آسیب میزنه باید یه دوره کامل آنتی بیوتیک بخوره

از امشب آنتی بیوتیک رو شروع کردم، خیلی نگران تبشم، میگم خدا کنه تا فردا قطع بشه 

نگران نباش این همه بچه ها تب کردن بالاخره خوب میشه شب بهش پروفن بده تبشو پایین میاره

دادم تب‌ خیلی بالاس پاشویه میکنم لعنت ب این تب 🤕

2740
عزیزم دخترت خوب شد،چند روز تب کرد،چیکار کردی که خوب بود براش؟

دخترم کلا بد قلق هرکاری ک ک برای اینجا گفتن انجام بدم اصن نزاشت دستم ب گوشش می‌خورد جیغ میزد بردم دکتر گفت گوشش عفونت کرده دارو داد داروم نمیخورد با جنگ و اعصاب بهش دارو دادم. 

دخترم کلا بد قلق هرکاری ک ک برای اینجا گفتن انجام بدم اصن نزاشت دستم ب گوشش می‌خورد جیغ میزد بردم دک ...

سلام.  ببخشيد گوش دخترتون خوب شد؟. عنبرنسا دود كرديد راضي بوديد؟

توروخدا جوابم رو بديد. پسر منم پنج سالشه. دو ماه دائم عفونت گوش داره.  😞😞😞😞