2410
2553
عنوان

گوش درد و عفونت دختر 5 ساله ام🤕🤒

5368 بازدید | 56 پست

دیشب دخترم 5 صبح از گوش درد بیدار شد بهش استامینوفن دادم ولی دردش ساکت نشد،  از 5 تا 8 صبح حوله براش گرم کردم ی کم اروم شد خوابید، امروز بردم دکتر بهش آنتی بیوتیک  داده 8 ساعتی، و ایبو پروفن برای تب و دردش، تا چند روز تب میکنه و عفونت گوشش خوب میشه؟  تازه دو سه روز بود از شر این ویروس لعنتی خلاص شده بود این بار گوشش عفونت کرده خیلی اعصابم خورده، تند تند مریص میشه منم وسواسی گرفتم از بس مریص شده نمیدونم چیکار کنم حداقل کمتر مریص بشه ، پیش دبستانی میره از روز اول فقط دو روزشو مریض نبود بعدش همش مریصه 😭🤕

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤ 

کرونا گرفته بود؟

🙀حس ششمی توروخدا جواب بده🔴🥺حسش بهم چیه بینمون چی میشه 🥺🥺🥺🥺🥺🙀🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 بینمون چی میشه بگو حس ششمی تروخدا🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

آخی دورش بگردم گناه داره🥺

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شربت بخر از داروخونه برای سیستم ایمنی بدنش که قوی بشه

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  
2720
2714
نمیدونم آنفلوآنزا بود یا کرونا، 

منم همیشه مریض بودم میزد به ریه ام به گوشم…تا اینکه لوزه امو عمل کردم و دکتر الرژی رفتم قرص ضد حساسیت خوردم

🙀حس ششمی توروخدا جواب بده🔴🥺حسش بهم چیه بینمون چی میشه 🥺🥺🥺🥺🥺🙀🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 بینمون چی میشه بگو حس ششمی تروخدا🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴
شربت بخر از داروخونه برای سیستم ایمنی بدنش که قوی بشه

چ شربتی، قرار بود امروز ی ویتامین داشتم شروع کنم ک گوشش دردش شد ی معضل

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤ 
چ شربتی، قرار بود امروز ی ویتامین داشتم شروع کنم ک گوشش دردش شد ی معضل

به داروخونه ای بگو.میده با توجه به سنش

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  
2706