2733
2734

برحسب سونو ان تی ۳۲هفته و ۰روز

رفتم سونو

وزن جنین۱۷۹۷

و براساس acوflسن بارداریو زده ۳۱هفته و ۱روز

دکتر سونو گفت وزنش ککککمممه

چیکار کنم خانوما خیلی ناراحتم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دحتر منم همین بود به دنیا اومد ۳۵۰۰ بود 

وزن گیری جنین هفته های اخر مهمه 

حبوبات رو‌وزن گیری جنین خیلی تاثیر داره اگه میتونی اذیت نمیشی هر روز یه پیاله هم شده برای خودت درست کن خالا یه روز عدسی یه روز ابگوشت یه روز خوراک لوبیا حلیم نخودآب 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
دحتر منم همین بود به دنیا اومد ۳۵۰۰ بود  وزن گیری جنین هفته های اخر مهمه  حبوبات رو‌وزن ...

من بچه اولم ۳۰هفته و خورده ای این وزن بود برا همین فک کردم الان خیلی کمه

انتظار داشتم دو کیلو ب بالا باشه...

باشه چشم 

البته خوراکم خیلی خوبه الان

من بچه اولم ۳۰هفته و خورده ای این وزن بود برا همین فک کردم الان خیلی کمه انتظار داشتم دو کیلو ب بال ...

مقایسه نکن من پسرم ۳۳ هفته ۲۴۰۰ بود واسه همین اصلا انتظار نداشتم دخترم ۱۷۰۰ باشه خیلی استرس وزنشو داشتم چون از نوزاد ریز میترسیدم از بغل کردنش شستنش دست تنهام بودم میکفتم خدا کنه ریز نباشه 

سویق بارداری کرفتم هرروز با شیر میخوردم .حبوبات هم میخوردم ولی با این حال دکترم میکفت وزن جنین ژنتیکیه به خوردن نیست

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706