2733
2739
عنوان

راهکار بدیننن

102 بازدید | 16 پست

دارم میمیرم از خواب چیکار کنم خوابم بپره💔😐حاله قهوه درست کردن ندارم😂😂

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍

هایپ بگیر بخور

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه دیگه برای اینکه خوابت بپره باید حال درست کردنشو داشته باشی .. پس پاشو درست کن که موثر ترین راهه دختر خوب  

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بگیر بخواب برا چی بیدار بمونی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740
بخاب یه چرت

بخوابم دیگه بیدار نمیشم😂

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
نه دیگه برای اینکه خوابت بپره باید حال درست کردنشو داشته باشی .. پس پاشو درست کن که موثر ترین راهه د ...

راس میگی☹️😂

راس میگی☹️😂

چونکه گفتی لایک نکن  

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
بگیر بخواب برا چی بیدار بمونی

فردا چهارتااا امتحان دارم خداروشکر ریاضیو خوندم زیستم دیروز خوندم دوتا دیگه مونده😩

اگه فردا مهم ترین امتحان قرن هم داره اجرا میشه یا هر چیزی  بنظرم هیچ چیزی ارزش اینو نداره که ا ...

معلومه خودت خیلی خوابالویی ها😂😂🤍

چونکه گفتی لایک نکن        

بالاخره یکی فهمیدددد😂😂😭🤍