2752
2734
عنوان

دوران محرمیت قبل از عقد دائم

581 بازدید | 20 پست

سلام دوستان شما قبل از عقد دائم ...صیغه محرمیت خونده شد بینتون؟؟؟ چندماه؟؟ درچه حد بود رفت و آمدتون و کلا رابطتتون درچه حد بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما خوندیم.حدود یه ماه و نیم واسه اینکه کارای عقد رو بکنیم.در حد خیلی معمول بود رابطه مون.دست و ....

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بله یک ماه

رابطه امون سطحی بود برای شناخت بیشتر

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡

ما سه ماه نامزد بودیم بعد عقد کردیم

تمام من ...تو   «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷

تقريبا يك هفته صيغه بوديم تا بريم خريد و وسيله عقد و حلقه بگيريم ولى بنظرم خيلي بيخود و بي جهت بود اما ديگه به اسرار خانواده و احترامشون قبول كردم

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم

ما پدرم اعتقاد نداشت به صیغه فقط  بیرون در حد خرید کردن تلفن کردن  و یکی دوباره تنهایی رفتیم البته در حد دو ساعت نه بیشتر تو یک ماه عقد سه ماه بعد عروسی 😅 کلا تو خانواده ما دختر نباید زیر عقد بمونه البته شاید الان شرایط فرق کنه 

به نظرم حداکثر ۶ ماه خوبه

2706